Збірна України здобула нервову перемогу в матчі відбору ЧС-2018

60,9 т.
Україна - Фінляндія

Збірна України здобула непросту перемогу у відборі до чемпіонату світу 2018 року. В Одесі "жовто-сині" обіграли команду Фінляндії з рахунком 1:0.

Підопічні Андрія Шевченка активно почали зустріч і з перших хвилин взяли м'яч під контроль, затиснувши суперника на його половині поля. Вже на 5-й хвилині господарі могли відкривати рахунок, але Кравцю не вистачило зовсім трохи. М'яч після удару Артема головою влучив у штангу.

Фіни зрідка переходили половину поля, намагаючись максимально перекривати вільні зони українським футболістам. І все ж утримати Коноплянку гостям не вдалося.

Читайте: Україна - Фінляндія - 1-0: хронологія матчу відбору ЧС-2018

Наш півзахисник на крейсерській швидкості пролетів по флангу, увірвався в штрафну, а його простріл замкнув Кравець. Артем просто розстріляв порожні ворота з кількох метрів.

Через кілька хвилин Кучер ледь не привіз м'яч у свої ворота, але партнера підстрахував П'ятов. Голкіпер "Шахтаря" виграв дуель один на один із Пуккі, перевівши удар форварда на кутовий.

Після перерви перебіг гри дещо змінився. Гості стали все більше йти вперед у надії відігратися і вирвати нічию. Наші мали чудову нагоду забити другий, однак свої шанси не реалізували Коноплянка та Ярмоленко.

Півзахиснику "Шальке" не дозволив відзначитися голкіпер фінів Градецький, а лідер київського "Динамо" просто не зумів нормально пробити, увірвавшись в штрафну.

А ось Фінляндія в середині другого тайму просто простила нас, отримавши 100%-ий момент. Пятов відбив м'яч перед собою, але Маркканен із лінії воротарського пальнув вище.

Ближче до кінця поєдинку нервову напругу на полі стадіону "Чорноморець" зашкалювало, проте рахунок так і не змінився. Штурм гості організувати не зуміли, а наші все ж довели справу до переможного кінця.

Читайте: Україна - Фінляндія: відео голу

Завдяки цій перемозі команда Андрія Шевченка піднялася на друге місце в групі I. Після чотирьох турів в активі "синьо-жовтих" 8 очок.