Голландці зробили посміховисько із суперника України на Євро-2016

10,3 т.
Польща - Голландія огляд

Суперник збірної України з Євро-2016, команда Польщі на своєму полі програла експериментальному складу Нідерландів у товариському матчі - 1:2.

Підопічні Адама Навалки провально відіграли в обороні, надавши супернику не один шанс вразити ворота Войцеха Щенсни.

Голландці, у стартовому складі яких не виявилося жодного гравця старше 25 років, відкрили рахунок на 33-й хвилині. Ударом головою відзначився Янссен, який скористався грубою помилкою захисників збірної Польщі.

Читайте: Українець не допоміг: збірна Росії зазнала поразки перед Євро-2016

Господарі зуміли відігратися на початку другого тайму зусиллями Еенджейчика. Однак за 15 хвилин до фінального свистка "помаранчеві" здійснили показову атаку, перетворивши на посміховисько всю лінію оборони суперника. Завершального удару завдав хавбек голландців Вейналдум.

Товариський матч

Польща - Голландія - 1:2 (0:1) Голи: Янссен 33" - 0:1, Єджейчик 60" - 1:1, Вейналдум 76" - 1:2

Нагадаємо, збірна України ефектно обіграла Румунію у своєму першому спарингу перед Євро-2016. Наступну контрольну зустріч наша команда проведе в п'ятницю, 3 червня. Суперником "жовто-синіх" стануть албанці.