Українського боксера-чемпіона змусили зняти прапор України на нагородженні у Литві. Відео

Український боксер напівсередньої ваги Данило Заморило змушений був сховати жовто-синій прапор, з яким вийшов на нагородження в Каунасі. 21-річний представник Львівщини переміг представника Казахстану Султана Муссінова на 27-му Міжнародному турнірі з боксу класу "А" імені Альгірдаса Шоцікаса, який відбувся напередодні у Литві.

Вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2 контролював бій протягом усіх трьох раундів та заслужено переміг суперника за рішенням суддів.

Заморило вийшов на урочисту церемонію із прапором України на плечах. Проте вже за кілька секунд до нього підійшов представник організаторів та попросив прибрати полотнище, що боксер і зробив, повідомляє luckypunch.net.

Зазначимо, що на цьому турнірі у фіналі вагової категорії 80 кг інший українець Олександр Хижняк переміг казахстанця Жанібека Картбаєва.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!