Збірну Росії з біатлону порадили "розігнати до біса"

11,5 т.
Тихонов запропонував розігнати російських біатлоністок

Чотирьохразовий олімпійський чемпіон Олександр Тихонов розкритикував жіночу збірну Росії з біатлону за провальний виступ на Кубку світу. У спринті 2-го етапу у Швеції найкращою з росіянок стала Світлана Миронова. Спортсменка фінішувала на 20-му місці, поступившись переможниці Лізі Терезе Гаузер понад хвилину.

74-річний Тихонов, який чотири рази вигравав Олімпіади та ЧС з біатлону, заявив, що не стежив за гонкою в Естерсунді, оскільки там не було на що дивитися.

Олександр Тихонов

"Я помилився? Ні, ми вже 14 років чекаємо на результати, але бачимо абсолютно неправильну підготовку та підведення до змагань. Треба пробувати розігнати їх до біса і зібрати нову команду. Російський біатлон вимер, і всім начхати, глибока тиша", – сказав Тихонов Metaratings.

Світлана Миронова

Зазначимо, що окрім Мирнонової у гонцi брали участь ще п'ять спортсменок. Жодна з них не змогла пройти дистанцію без промахів два вогневі рубежі.

У результаті всі спортсменки завершили виступ далеко від призових позицій.

Лариса Кукліна

Крістіна Резцова фінішувала 27-ою, Уляна Нігматуліна – 29-ю, Лариса Кукліна – 43-ю, Ірина Казакевич – 45-ю, а Валерія Васнєцова – 63-ю.

Ірина Казакевич

Раніше Тихонов дуже негативно оцінив стан російського біатлону. Титулований російський біатлоніст назвав катастрофою те, що лише Логінов зумів принести збірній Росії медалі на чемпіонаті світу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, біатлоністка збірної України Дар'я Блашко не вийде на старт у жіночих перегонах переслідування на 2-му етапі Кубка світу в Естерсунді.