Український біатлоніст показав феноменальний результат на Кубку світу

53,2 т.

Український біатлоніст Дмитро Підручний потрапив до квіткової церемонії гонки-переслідування Кубку світу в чеському Нове Мєсто.

Незважаючи на сильний вітер, нашому спортсмену вдалося допустити всього один промах і фінішувати шостим.

Йоханесс Бе в неймовірній боротьбі завоював "золото". Росіянин Олександр Логінов на фініші випередив Тар'єя Бе, ставши срібним призером гонки. Мартен Фуркад, який провалив спринт, продемонстрував свій клас і, відстрілявшись на "нуль", фінішував п'ятим.

Читайте: Українки провели блискучу гонку на Кубку світу з біатлону

Українці Сергій Семенов і Артем Прима допустили по шість промахів. В результаті Семенов прийшов до фінішу 31-м, а Прима - 34-м. Проте, здобуті в гонці бали дозволили Артему завоювати місце в мас-старті, який пройде 23 грудня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, норвезькі біатлоністи негативно висловилися про повернення після дискваліфікації Олександра Логінова в професійний спорт. Росіянин виграв "срібло" спринту на етапі Кубка світу в чеському Нове Мєсто.