Українки "застрелилися" на Кубку світу з біатлону

24,9 т.
Українки 'застрелилися' на Кубку світу з біатлону

Українські біатлоністки не зуміли поборотися за медалі у гонці переслідування заключного етапу Кубка світу в норвезькому Холменколлені.

Наші спортсменки, допустивши мінімум чотири промахи, фінішували за межами топ-20 змагань.

Кращий результат серед наших спортсменок показала Віта Семеренко, яка з 4 промахами стала лише 30-ю. Валентина Семеренко показала 36-й результат, а Анастасія Меркушина прийшла до фінішу 50-ю. Ще одну українку Яну Бондар зняли з дистанції.

Читайте: Відмовилася від Росії: в збірній України відбулася знакова подія на КС із біатлону

"Золото" змагань здобула переможниця спринтерської гонки словачка Анастасія Кузьміна, яка крім гарного ходу продемонструвала ідеальну точність. Другою до фінішу прийшла німкеня Деніз Херрманн, а шведка Ханна Еберг завоювала "бронзу" пасьюту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські біатлоністи невдало виступили в спринтерській гонці на заключному етапі Кубка світу нинішнього сезону, який проходить в норвезькому Холменколлені. Кращим у складі "жовто-синіх" став чемпіон світу Підручний, який зайняв 29-е місце.