На Олімпіаді-2022 завершився біатлонний турнір. Як виступила Україна

8,5 т.
Біатлон на Олімпіаді

У Пекіні завершився біатлонний турнір Олімпіади-2022. Стріляючі лижники з усього світу розігрували медалі в 11 дисциплінах: п'ять у чоловіків, п'ять у жінок і одна в міксті.

Перемогу в неофіційному біатлонному медальному заліку здобула Норвегія: 6 золотих, 2 срібні та 6 бронзових нагород. Другою стала Франція: 3 "золота" та чотири "срібла". Швеція посiла третій рядок (1+3+0).

Усього нагороди вибороли представники 7 європейських країн. Окрім трійки призерів на подіум піднімалися атлети з Німеччини (1+0+1), ОКР (1+0+3), Білорусь (0+1+0) та Італія (0+0+1).

Збірна Норвегії перемогла в естафеті.

Україна не змогла здобути жодної медалі. Найкращим виступом нашої збірної стало 7-ме місце Юлії Джими у масстарті.

Юлія Джима.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам результати українців на Олімпіаді-2022 (представлені лише ті спортсмени, хто увійшов до тридцятки найкращих).

Артем Прима.
  • 7-ме місце: Юлія Джима (масстарт)

• 8-ме: Юлія Джима (спринт)

• 10-те: Юлія Джима (індивідуальна гонка)

• 11-те: Ірина Петренко (індивідуальна гонка)

• 13-те: Дмитро Підручний (спринт, гонка переслідування), Юлія Джима (гонка переслідування)

• 15-те: Артем Прима (спринт)

• 18-те: Дмитро Підручний (індивідуальна гонка), Артем Прима (гонка переслідування)

• 23-тє: Антон Дудченко (гонка переслідування)

• 24-те: Анастасія Меркушина (спринт), Дмитро Підручний (масстарт)

• 25-те: Анастасія Меркушина (гонка переслідування)

• 28-ме: Артем Прима (масстарт)

Дмитро Підручний.

Українські вболівальники великі медальні надії покладали на естафетні перегони, в яких "жовто-синя" збірна 4 роки тому в Сочі взяла "золото".

Збірна України з біатлону (2018 рік)

У Китаї наша команда була представлена Іриною Петренко, Юлією Джимою, Анастасією Меркушиною та Оленою Білосюк і посіла лише 7-ме місце.

Киянка Джима не змогла повторити успіху ОІ-2018.

Водночас старший тренер жіночої збірної України з біатлону Урош Велепець залишився задоволений результатами своїх підопічних на Олімпіаді-2022.

Джима на олімпійській трасі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Велепець називав "божевільною" ситуацію з коронавірусом у команді. Дві наші спортсменки відбували карантин, а запасна не встигла прилетіти до старту Олімпіади.