"Бл*ха, треба тримати темп". Українка з рекордом виступила на ЧС з біатлону та не стримала емоцій в ефірі. Відео

'Бл*ха, треба тримати темп'. Українка з рекордом виступила на ЧС з біатлону та не стримала емоцій в ефірі. Відео

На чемпіонаті світу з біатлону, що у ці дні проходить у Чехії, відбувся жіночий спринт. Найкращий результат серед українок показала Христина Дмитренко, фінішувавши на 12-му місці.

Для 24-річної уродженки Чернігова це стало рекордом кар'єри, на рівні виступів на Кубку світу та чемпіонату світу. Христина ідеально провела два вогневі рубежі, що стало запорукою такого високого місця.

Коментуючи свій успіх українка не стримала емоцій, зізнавшись, що її метою на ЧС було потрапити до топ-20.

"Дуже рада, що вдалося це зробити саме на чемпіонаті світу. Але на останньому колі відпрацювала дуже погано. Почала я різво, але вже на останньому колі з перших метрів мене рубануло. Думаю "Бляха, треба хоча б тримати той темп". Дуже важко було кожен метр дистанції проходити. Уболівальники, тренери, підказували, горлало. Я дуже рада", - заявила Дмитренко в ефірі "Суспильне.Спорт".

Решта представниць збірної України, крім Ірини Петренко, фінішувала за межами двадцятки.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні жіноча збірна Франції з біатлону стала першою в історії командою, представницям якої вдалося посісти перші чотири місця у гонці чемпіонату світу у XXI столітті.

Нагадаємо, що 26 січня Дмитренко виграла бронзову медаль на чемпіонаті Європи-2024, який цими днями проходить у Словаччині. Наша співвітчизниця принесла країні першу нагороду у новому сезоні, зійшовши на подіум у спринтерських перегонах континентальної першості.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!