Українці не змогли захистити чемпіонство у Різдвяній гонці з біатлону

11,4 т.

У понеділок, 28 грудня, у німецькому Гельзенкірхені відбулася традиційна Різдвяна гонка з біатлону. Українці Валентина Семеренко і Сергій Семенов, які виграли торішні змагання, не змогли захистити титул і фінішували лише п'ятими. Провівши відмінно мас-старт, Валя і Сергій посіли друге місце. Проте в другій частині гонки, нервове напруження дало про себе знати і наші спортсмени не змогли провести вогневі рубежі без промахів. Особливо грішив у стрільбі Семенов.

А тріумфувавші в Німеччині Мартен Фуркад і Марі Дорен-Абер. Срібна медаль у чеської пари Габріела Соукалова/Моравець. "Бронзу" здобули німці Шемпа/Хінц.

Повний протокол:

1. Марі Дорен Абер і Мартен Фуркад (6) 33: 57.6

2. Габріела Соукалова і Онджей Моравець (3) +12.6

3. Ванесса Хінц і Симон Шемпп (4) +22.2

4. Катерина Юрлова та Євген Гаранич (5) +29.6 5. Валя Семеренко і Сергій Семенов (7) +31.7 6. Ліза Тереза ??Хаузер та Сімон Едер (6) +46.8 7. Франциска Хільдебранд і Ерік Лессер (5) +1: 46.8 8. Тея Грегорін і Яків Фак (9) +1: 57.6 9. Доротея Вірер і Лукас Хофер (5) +2: 27.1 10. Емма Нільссон і Тобіас Арвідсон (4) +2: 55.3

Читайте: Росіяни закотили істерику через українських прапорів на Кубку світу з біатлону

Нагадаємо, що найближчий етап Кубка світу з біатлону відбудеться в січні 2016 року. Міжнародна федерація перенесла тур з Оберхофа в Хольменколлен.