Українці показали чемпіонську стрілянину на Кубку світу з біатлону

17,7 т.

У німецькому Рупольдінгу завершилися чоловічі індивідуальні перегони 5-го етапу Кубка світу з біатлону. Українці не змогли поборотися за нагороди, хоча й показали чемпіонську стрілянину - троє з чотирьох, як і переможець перегонів, зазнали всього одного промаху.

Кращим серед наших біатлоністів став Віталій Кільчицький, що фінішував 19-м. Олександр Жирний, одного разу відправивши патрон "у молоко", показав 26-й результат, Дмитро Підручний також з одним промахом приїхав 43-м.

Читайте: Український біатлоніст здійснив гучну сенсацію у мас-старті на Кубку світу

А ось капітан нашої команди Сергій Семенов промазав чотири рази і став лише 59-м. До слова, легенда біатлону Уле-Ейнар Бьерндален також зазнав чотири промахи, але фінішував 44-м.

Переможцем перегонів став чинний чемпіон світу Мартен Фуркад. Незважаючи на один промах, француз показав феноменальну швидкість, випередивши конкурентів більше, ніж на 15 секунд. "Срібло" завоював австрієць Сімон Едер, а "бронза" дісталася росіянину Антону Шипулінц.

Читайте: Тріумф Підгрушної і "перезавантаження" Семеренка. Як Україна розпочала новий біатлонний сезон

Завтра, 14 січня, в Рупольдінгу відбудуться індивідуальні перегони серед жінок.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українка увійшла в топ-5 у мас-старті на 4-му етапі КС із біатлону.