Опубліковано емоційне відео "золотого" фінішу українки на чемпіонаті Європи з біатлону

29,9 т.
Юлія Джима

Українська біатлоністка Юлія Джима вразила своєю стріляниною і швидкістю у спринтерській гонці на чемпіонаті Європи у польському містечку Душнікі Здруй.

Наша співвітчизниця не допустила жодного промаху і в блискучому стилі виграла золоту медаль, фінішувавши першою.

Варто зазначити, що 26-річна киянка створила собі хороший часовий проміжок перед гонкою переслідування. Джима відірвалася від росіянки Світлани Слепцової, яка стала другою, на 27 секунд. Ще одна представниця РФ Ірина Старих, яка приїхала до фінішу третьою, програла Юлії 37,8 секунд.

ЧИТАЙТЕ: Тріумф дня: з'явилося відео нагородження українки на чемпіонаті Європи з біатлону

"Обозреватель" пропонує вам насолодитися відео-оглядом виступу нашої чемпіонки у Польщі.

Нагадаємо, що російський коментатор захопився українською біатлоністкою після завершення гонки.