Жіноча збірна України U-17 вийшла у чвертьфінал Євробаскету 3х3

Жіноча збірна України з баскетболу

Жіноча збірна України U-17 з баскетболу успішно стартувала на чемпіонаті Європи 3х3, який проходить в Лісабоні, Португалія. У суботу, 18 вересня, Олександра Семенчук, Катерина Чікаодірі Дике, Карина Панчук та Анастасія Венжик в першому матчі групового етапу обіграли команду Австрії – 16: 6, що забезпечило їй вихід до чвертьфіналу. У другому матчі дня України поступилася збірній Росії 15:16.

Декількома годинами раніше австріяки програли росіянкам (11:21) і позбавили себе можливості піднятися вище третього місця в групі B.

Турнірне становище
Жіноча збірна України

Матч України проти Австрії почався в невисокому темпі. Обидві збірні припускалися багатьох помилок у нападі, що негативно позначалося на результативності.

Україна - Австрія

Команди в середньому набирали по очку в хвилину.

В середині гри клас українок почав позначатися і за допомогою сольних проходів "жовто-сині" стали йти у відрив. За 3 хвилини до кінця рахунок був 10:6.

Австрія спробувала дальніми кидками скоротити відставання, але щільна оборона української збірної цього зробити не дозволила.

Поєдинок проти росіянок пройшов в рівній боротьбі. Баскетболісток з обох країн демонстрували добре володіння м'ячем і точні кидки. За 2 хвилини до фінальної сирени за рахунку 11:11 українкам вдалося закинути кілька неймовірних кидків. Але вже в наступну мить наші баскетболісти заробили необов'язковий технічний фол.

Завершальні секунди пройшли в напруженій боротьбі. За 10 секунд до кінця рахунок був 15:15. Росіянки успішно реалізували свою атаку, а а останній кидок Україна не потрапила.

Таким чином українська збірна посіла друге місце в групі і в 1/4 фіналу зіграє проти Нідерландів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні чоловіча збірна України U-17 перемогла команду Росії в другому матчі групового етапу чемпіонату Європи 3х3 в Португалії – 21:9 і вийшла в чвертьфінал турніру.

Відзначимо, що триває продаж квитків на Суперкубок України з баскетболу 2021 року.