Збірна України вийшла до чвертьфіналу молодіжного Євробаскету-2023

Збірна України з баскетболу здобула перемогу в заключному матчі групового раунду чемпіонату Європи U-20 (Дивізіон В), здолавши з рахунком 78:62 збірну Косово.

Вирішальною в цьому матчі стала друга половина та зокрема третя чверті, під час якої українській збірній вдалося зробити ривок 12:0 та відірватись від суперника. Збірна України краще за суперника рухала м’яч, виграла протистояння в трисекундній та набрала більше очок у швидкому нападі.

Найкращим в цьому матчі у складі нашої команди став лідер Олександр Кобзистий, який набрав 17 очок та 12 підбирань (РЕ 26).

Завдяки цій перемозі збірна України посіла друге місце в групі та гарантувала собі місце в плей-оф чемпіонату Європи. Наша збірна в чвертьфіналі зіграє проти переможця групи D. Наступний суперник команди Дмитра Забірченка визначиться за підсумком матчу Швейцарія – Нідерланди, який розпочнеться о 22:00.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки, Дивізіон В

Група С. Скоп’є, Північна Македонія

Україна – Косово 78:62 (23:25, 15:10, 21:12, 19:15)

Україна: Кобзистий 17 + 12 підбирань, Бублик 16, Бринюк 8 + 4 підбирання, Кошеватський 4 + 7 передач + 6 підбирань, Шиманський 0 – старт, Батальський 10 + 3 передачі, Кабанов 7 + 5 підбирань - 3 втрати, Бедностін 6 + 5 підбирань, Сафонов 4 + 4 підбирання - 3 втрати, Зайцев 4 + 4 підбирання, Семерич 2 + 7 підбирань

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram- каналі Obozrevatel, Threads і Viber. Не ведіться на фейки!