Як Україна перемогла Фінляндію: опубліковано найкращі моменти матчу кваліфікації жіночого Євробаскету-2021

Україна - Фінляндія

Жіноча збірна України в суботу, 6 лютого, у заключному турі відбору на Євробаскет-2021, обіграла команду Фінляндії.

Рівної боротьби на паркеті не було ні хвилини. Починаючи з перших секунд першої чверті наші співвітчизниці захопили ініціативу в свої руки і не віддавали її до фінальної сирени.

Особливо якісно провела зустріч Людмила Науменко, з 24 очками обійшовши Аліну Ягупову (21 пункт).

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на кращі моменти поєдинку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч третього туру кваліфікації до чемпіонату Європи-2021 Україна – Фінляндія, завершився з рахунком 84:66 на користь наших баскетболісток. Відзначимо, що кілька днів тому Україна здобула розгромну перемогу над Португалією.