Визначився переможець баскетбольної Євроліги

15,2 т.

Московський ЦСКА увосьме став переможцем найпрестижнішого клубного баскетбольного турніру Європи. У фіналі Євроліги армійці обіграли турецький "Анадолу Ефес" 91:83.

Анадолу Ефес – ЦСКА

Росіяни з перших хвилин захопили ініціативу в матчі. Підопічні Дімітріса Ітудіса раз за разом бомбардували кільце суперника точними "триочковими", легко збільшуючи розрив у рахунку. Турки нічого не могли вдіяти з обороною суперника, дозволяючи атакувати з різних дистанцій. До середини другої чверті ЦСКА вів +12, але примудрився розгубити перевагу.

На велику перерву команди пішли практично за рівного рахунку (44:45), а потім повторився сценарій дебюту матчу. Знову команда з Росії легко пішла у відрив і знову незрозумілий ступор, три безглузді втрати в кінцівці третьої десятихвилинки скоротили розрив до 6 балів.

Четверта чверть стала справжньою грою нервів, де ЦСКА вже не віддав перемогу.

Заначимо, що в матчі за третє місце мадридський "Реал" із рахунком 75:94 розгромив "Фенербахче" (Туреччина).

"Анадолу Ефес" Туреччина – ЦСКА Росія 83:91 (20:29, 22:15 20:24, 21:23)

"Анадолу Ефес": Ларкін (29), Данстон (13 + 10 підборів), Мицич (10), Андерсон (7), Морман (2) – старт; Симон (15 + 8 підбирань), Мотум (4), Бобу (3), Балбай (0), Пляйсс (0).

ЦСКА: Клайберн (20), Де Коло (15), Хекетт (7), Курбанов (7), Хантер (7) – старт; Хіггінс (20), Хайнс (9), Родрігес (6), Ухов (0), Пітерс (0), Боломбой (0).

Читайте: Визначився переможець Кубка України з баскетболу

Нагадаємо, що 5 травня, пройшли вирішальні зустрічі "Фіналу чотирьох" баскетбольної Ліги чемпіонів ФІБА. У фіналі турніру італійський "Віртус" обіграв іспанський "Тенеріфе" 73:61.