Визначилися всі півфіналісти Суперліги Парі-Матч

7,7 т.

Баскетбольний клуб "Дніпро", обігравши в другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч "Запоріжжя", став останнім півфіналістом чемпіонату України. Зустріч на арені Палацу спорту ЗАБ завершилася з рахунком 78:82.

Раніше в 1/2 фіналу вийшли "Черкаські Мавпи", МБК "Миколаїв" і "Хімік".

Після складної перемоги вдома, гостьова гра для "Дніпра" також не стала легкою прогулянкою. Переможець регулярного чемпіонату непоказно провів першу половину, програючи по всіх статтях останній команді першості.

Читайте: Заради перемоги російських: розкрився найграндіозніший обман в історії баскетболу

Перелом стався у третій десятихвилинці, яку підопічні Дениса Журавльова виграли з рахунком 24:6.

Запорожці ще намагалися повернутися в гру, але впевнена захист гостей не дозволила їм цього зробити.

"Запоріжжя" - "Дніпро" - 78:82 (24:14, 30:26, 6:24, 18:18)

"Запоріжжя": Ткачук, Кондраков (7 + 5 підборів), Ал. Щепкін (8 + 5 підбирань), Нікітін (6 + 5 підборів - 4 втрати), Буц (5) - старт; В. Анісімов (3 + 5 підбирань), Овдеєнко (8 + 5 підбирань), Теряник (1), Ворник (19 + 5 підбирань + 4 перехоплення + 4 блок-шота), Кожем'якін (21 + 4 передачі - 5 втрат)

"Дніпро": Мішула (19 + 5 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення), Шундель, Ревзін (7), Глєбов (13 + 8 передач), Тимофієнко (26 + 13 підборів) - старт; Закурдаев (5), Шевченко (4), Сизов (8 + 6 підборів)

Рахунок в серії: 0-2

Півфінали стартують 10 квітня. "Дніпро" зіграє з "Хіміком", а "Черкаські Мавпи" візьмуть МБК "Миколаїв".

Як повідомляв раніше "Обозреватель" "Черкаські Мавпи" влаштували розгром у чвертьфіналі Суперліги Парі-Матч.