Український "Прометей" стартує в Лізі чемпіонів проти іспанського гранда: анонс матча

1,0 т.
Український 'Прометей' стартує в Лізі чемпіонів проти іспанського гранда: анонс матча

Сьогодні, 6 жовтня, друга в історії українська команда стартує в груповому раунді баскетбольної Ліги чемпіонів. "Прометей" виграв три матчі кваліфікації і тепер грає в основному турнірі. Першим суперником чемпіона України буде іспанська "Тенеріфе". Поєдинок відбудеться в недавно оновленому Палаці спорту в Запоріжжі.

Команда з Канарських островів в минулому сезоні посіла третє місце в регулярному чемпіонаті Іспанії і лише в півфіналі поступилася "Барселоні" – 1: 2. На старті нинішнього сезону "Тенеріфе" по два матчі виграв і програв.

БК "Тенеріфе" (Іспанія).

Ліга чемпіонів. Груповий етап. 1-й тур

"Прометей" (Україна) - "Тенеріфе" (Іспанія)

Запоріжжя, ДС "Юність"

Початок матчу - 19:00

Трансляція - XSPORT +

Нагадаємо, що в групі А також виступають німецький "Людвігсбург" і італійська команда "Динамо Сассарі". Баскетбольна Ліга чемпіонів була створена ФІБА в 2016 році, і в перший же сезон її виграв "Тенеріфе". Тоді ж в турнірі виступав южненський "Хімік". Тоді українська команда виграла три матчі з 10 і не вийшла до плей-офф.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у вівторок "Дніпро" обіграв "Запоріжжя" в Суперлізі.

Напередодні Святослав Михайлюк результативно зіграв за "Торонто" в передсезонному матчі НБА.