Українець Лень допоміг своїй команді перемогти в матчі НБА

Олексій Лень

Український центровий американського клубу "Вашингтон Візардс" Олексій Лень провів результативний матч регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації (НБА) проти "Міннесоти" (128:112).

Олексій Лень (зліва)

Гравець збірної України вийшовши з лавки в середині 1-й чверті та провів на паркеті 19 хвилин ігрового часу. За цей час 27-річний уродженець Антрацита приніс команді 10 очок (4/5 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 4 підбирання (з них 3 в атаці) і поставив 4 блок-шота. У пасиві українського баскетболіста 2 втрати і 5 фолів.

Відео дня

"Вашингтон" – "Міннесота" 128:112 (27:29, 27:23, 44:29, 30:31)

В: Біл (34 + 8 підбирань + 6 передач), Вестбрук (19 + 14 підбирань + 12 передач + 5 втрат), Метьюз (18 + 9 підбирань), Вагнер (12), Хачімура (6) – старт; Бертанс (19), Лень (10 + 4 блок-шота), Бонга (3), Нето (3 + 6 передач), Авдія (2), Р. Лопес (2), Браун (0), Гілл (0).

М: Таунс (23 + 11 підбирань + 5 втрат), Едвардс (21), Окогi (12), Вандербилт (11 + 12 підборів), Рубіо (6) – старт; Рід (17), Науелл (15), Калвер (3), Маклафлін (2), Ернангомес (2), МакДеніелс (0).

Для "Вашингтона" це стало 7-ю перемогою в останніх 8 матчах НБА. Столичний клуб займає 12-е місце в Східній конференції, відстаючи на 2 перемоги від "Індіани" (8-я позиція), що йде в зоні плей-оф.

Як повідомляв OBOZREVATEL 18 лютого Лень також набрав 10 очок і допоміг команді несподівано перемогти "Денвер Наггетс", який вважався фаворитом поєдинку, з рахунком 130:128.