Сенсація від дебютанта. Результати Суперліги Favbet 7 жовтня

У суботу, 7 жовтня, відбулися чергові поєдинки чемпіонату України з баскетболу Суперліги Favbet. "Старий Луцьк" у неймовірно напруженому матчі переміг "Політехніку-Галичину" у баблі в Івано-Франківську (78:73), дебютант турніру БК "Рівне" сенсаційно обіграв "Київ-Баскет" (81:64), а БК "Прикарпаття-Говерла" здобув свою першу перемогу в сезоні, здолавши "Черкаські Мавпи - Дніпро" (74:68).

Команда Михайла Переверзія заволоділа перевагою на старті матчу, у другій чверті розвинула її, а після великої перерви довела до максимальних 26 очок. Рівняни були кращими за суперниками за всім ключовими статистичними категоріями, а також продемонстрували більш командну та агресивну гру на обох половинах майданчику.

Кияни програли, як за грою, так і в фізичній боротьбі, зазнавши першої поразки в сезоні. Натомість Рівне здобув другу перемогу в двох перших матчах чемпіонату.

Найкращим гравцем матчу став захисик рівнян Елайджа Джойнер, який набрав 11 очок, зробив рекордні в рамках першого ігрового тижня 13 передач, а також додав до активу 4 підбирання та 3 перехоплення (РЕ 20).

Рівне в неділю закриватиме бабл матчем проти господарів Черкаських Мавп, а Київ-Баскет в цей же день зіграє проти Політехніки-Галичини.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КФВ

Рівне — Київ-Баскет 81:64 (23:18, 28:15, 15:10, 15:21)

Рівне: Водолазський 15, Шепелев 14 + 9 підбирань - 3 втрати, Шанюк 11, Джойнер 11 + 13 передач + 4 підбирання + 3 перехоплення, Мочалов 8 + 5 підбирань — старт, Соловйов 15, Чиж 5, Віталій Лемішка 2 + 6 підбирань, Герасимчук 0, Кравченко 0, Віктор Лемішка 0, Рябой 0

Київ-Баскет: Кінгсбі 17, Байнум 13 - 6 втрат, Ожегов 6, Заплотинський 5 + 10 підбирань + 4 передачі, Юрченко 4 — старт, Хаймон 8 + 11 підбирань, Іванов 6, Фреш-Стаханов 2, Когут 2, Стародуб 1, Стецюра 0

"Старий Луцьк" у неймовірно напруженому матчі переміг "Політехніку-Галичину"

Команди провели рівну першу половину, після якої в третій чверті Старий Луцьк організував ривок, за рахунок якого отримав максимальні в цьому матчі 12 очок переваги. Але львів’яни знайшли сили зробити ривок у відповідь, в результаті якого, команда Ярослава Зубрицького за 2 хвилини до завершення гри отримала максимальні для себе +7.

Коли здавалось, що Політехніка контролює матч, два надзвичайно важливих триочкових забив головний герой цього матчу Олександр Прозапас, повернувши свою команду в гру. І саме Старий Луцьк, навіть попри втрату Стейсі Томаса через перебір фолів, краще відігравши клатч, все ж таки виграв матч, який подарував фанам неймовірний сюжет та інтригу.

Старий Луцьк переміг Політехніку-Галичину з рахунком 78:73 та здобув свою першу перемогу в новому сезоні. Льв’яни після двох матчі на старті регулярки залишаються без перемог.

Найкращим гравцем матчу став форвард переможців Олександр Прозапас, який набрав 25 очок, реалізувавши 8 з 13 триочкових, що є найкращим показнимком сезону. Гравець Старого Луцька перевершив рекорд минулого чемпіонату, в якому рекордними були 7 дальніх влучань.

Команди завершать бабл в Івано-Франківську та перший тиждень Суперліги в неділю, коли львів’яни зіграють проти Київ-Баскета, а Старий Луцьк протистоятиме Прикарпаття-Говерлі.

Політехніка-Галичина — Старий Луцьк 73:78 (16:15, 20:22, 17:20, 20:21)

Політехніка-Галичина: Нельсон 23 + 6 підбирань + 5 передач + 5 перехоплень, Сафонов 11 + 5 підбирань + 3 передачі - 5 втрат, Карпюк 4, Крамар 3, Бартоломеєв 0 — старт, Ходов 13 + 5 підбирань, Девіс 11 + 4 підбирання + 3 перехоплення + 2 блок-шота. Бачурін 4, Бречко 2, Станішевський 2, Качанов 0

Старий Луцьк: Томас 14 + 7 підбирань, Мусієнко 8 + 10 передач + 9 підбирань + 4 блокшота — 7 втрат, Коцько 3 - 5 втрат, Алтухов 0, Дюпін 0 — старт, Прозапас 25, Коровяков 17 + 8 підбирань + 5 передач, Марків 7, Бедлінський 3, Дейна 1, Глушко 0

Черкаські Мавпи - Дніпро поступились Прикарпаттю-Говерлі

Три чверті на майданчику була рівна боротьба – дві десятихвилинки з невеликою перевагою Черкаських Мавп, третя вже за переваги Прикарпаття-Говерли. Ключовим став початок четвертої чверті, в якій підопічні Євгена Мурзіна за стартові дві хвилини зробили ривок 8:1 і вперше в матчі заробили двозначну перевагу.

Черкаські Мавпи до останнього намагались бодай зрівняти рахунок, декілька разів наближались на відстань двох атак, але господарі баблу втримали перемогу.

У Прикарпаття-Говерли найрезультативнішим став Степан Лесик з 18 очками, по 15 балів до свого активу записали Павло Горобченко та Сергій Старцев. У Черкаських Мавп 21 очко на рахунку Андрія Кальніченко, в тому числі він реалізував всі 5 командних три очкових.

Обидві команди тепер мають по одній перемозі в двох матчах сезону. Завтра, 8 жовтня, бабл в Івано-Франківську для господарів завершиться матчем проти Старого Луцька, а Черкаські Мавпи зустрінуться з Рівним.

Суперліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат

Прикарпаття-Говерла  Черкаські Мавпи - Дніпро 74:68 (18:19, 19:20, 19:14, 18:15)

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 6, Чугунов 5 + 8 підбирань, Дроздов 2, Лесик 18 + 6 підбирань, Горобченко 15 + 4 підбирання + 6 передач – 4 втрат – старт; Старцев 15 + 4 підбирань + 4 передач, Кабацюра 10 + 9 підбирань, М. Тимофійчук 3, Жулавський, Лонюк 0.

Черкаські Мавпи-Дніпро: Фостер-Бойд 3, Кальніченко 21 + 6 підбирань, Агафонов 13, Кузнецов 3 + 4 підбирань + 4 передачі, Новіков 12 – старт; Далкорт 6 + 4 підбирання, Скіра 6, Руслов 2, Назаренко 2, Мірітіч 0

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!