Рекордна перемога "Будівельника". Результати Суперліги Parimatch 7 грудня

2,5 т.
Рекордна перемога 'Будівельника'. Результати Суперліги Parimatch 7 грудня

Київський "Будівельник" розгромив "Запоріжжя" у матчі домашнього бабла регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch. Зустріч завершилася з рахунком 106:43, що стало рекордом цього сезону. Раніше БІПА-Одеська область здобула впевнену перемогу над Прикарпаття-Говерлою 61:44.

Команда Дмитра Забірченка стала першою, кому вдалося набрати 100 і більше очок в поточному сезоні чемпіонату України та виграла з рекордною різницею в рахунку (+62). На жаль, рівень суперників дуже відрізнявся, що відобразилося і на табло. Будівельник набирав більше 24 очок в кожній з чвертей і виграв цей матч із рахунком 106:43.

Найкращим гравцем матчу у киян знову став центровий Максим Сандул, який, вийшовши з лави, за 22 хвилини назбирав дабл-дабл — 18 очок + 13 підбирань (РЕ 33).

Будівельник закриватиме домашній бабл 8 грудня матчем проти Черкаських Мавп, а Запоріжжя в цей же день гратиме проти одеської БІПИ.

Будівельник — Запоріжжя 105:43 (29:20, 25:9, 27:4, 24:10)

Будівельник: Конєв 17 + 7 підбирань + 6 передач, Нікітін 14 + 13 підбирань + 3 перехоплення, Приймак 13 + 11 підбирань, Сафонов 8 + 4 передачі, Кольченко 8 — старт, Сандул 18 + 13 підбирань + 4 перехоплення, Зайцев 12, Буренко 12 + 6 передач, Кабанов 3, Рахметов 0

Запоріжжя: Морозов 10 - 4 втрати, Ледньов 9 + 4 передачі - 4 в трати, Тельчаров 9 - 9 втрат, Буц 7 + 11 підбирань, Покоєнко 3 — старт, Дмитренко 2, Головатчик 2, Кліманов 1, Козак 0

БІПА-Одеська область здобула впевнену перемогу над Прикарпаття-Говерлою в стартовому матчі дня киїскього баблу Суперліги Parimatch 61:44.

Одесити не надто вдало почали, набравши перші очки з гри лише на шостій хвилині матчу, але потім підопічні Вадима Пудзирея перебудувались в захисті, змусили Прикарпаття-Говерлу більше грати через позиційні атаки і гра вирівнялась. Ще до кінця першої чверті БІПА наздогнала суперника в рахунку, а першу половину гри вона виграла 32:30.

Після великої перерви баскетболісти Прикарпаття-Говерли перестали влучати "свої" кидки, набраши за десятихвилинки 6 і 8 очок відповідно, завдяки чому БІПА впевнено виграла матч.

Найрезультативнішим у переможців став Олександр Рябчук з 14 очками. Відзначимо також Ярослава Кадигроба з 12 очками та 6 підбираннями. У команди Євгена Мурзіна по 11 очок набрали Сергій Старцев та Артем Водолазський.

БІПА — Прикарпаття-Говерла 61:44 (12:14, 20:16, 15:6, 14:8)

БІПА-Збірна Одеської області-СДЮСШОР ім. Б.Д.Літвака: Шашков 3, Ткаченко 8 + 10 підбирань, Кабацюра 8 + 7 підбирань, Рябчук 14 + 6 підбирань, Кадигроб 12 + 6 підбирань – старт; Унгурян 7 + 8 підбирань, Конєв 6 + 5 підбирань, Свірський 2, Устименко 1, Горячий 0, Малиновський 0, Товкач 0

Прикарпаття-Говерла-КФВ: Лонюк 2 + 5 підбирань – 6 втрат, Старцев 11 + 5 підбирань, Дроздов 2, Лесик 4 + 8 підбирань, Водолазський 11 – старт; Ожегов 6, Чугунов 5 + 7 підбирань, Аврахов 3 + 5 підбирань, Тимофійчук 0, Стецюра 0, Литвинов 0

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!