"Прометей" здобув другу перемогу поспіль у Кубку Європи ФІБА

Олександр Липовий

Баскетбольний клуб "Прометей" здобув свою другу перемогу у Кубку Європи ФІБА. У 2-му турі в так званому пузирi, організованому в болгарському Самокові, команда з Кам'янського обіграла місцеву "Рiлскi Спортист" – 89:76.

Олександр Беліков

Українці з перших хвилин захопили ініціативу і зусиллями Майка Маєрса, Рашада Вона й Олександра Липового легко повели в рахунку 15:5. Лише до половини чверті шоковані болгари змогли отямитися і вирівняти ситуацію. Їхній ривок 9:0 змусив Віталія Чернія брати тайм-аут.

Майк Маєр

Після цього до 4-ї хвилини другої десятихвилинки точилася рівна боротьба. Потім "Прометей" накрутив темп, став упевненіше грати в захисті і на велику перерву пішов із перевагою +14.

"Прометей" в атаці
Ілля Сидоров

У другій половині "Прометей" утримував комфортну перевагу і заслужено переміг.

Кубок Європи ФІБА. Груповий раунд, 2-й тур

"Прометей" – "Рілскі" 89:76 (22:23, 27:12, 23:23, 17:18)

Прометей: Ворн 27 + 6 передач, Маєрс 16 + 8 підбирань, Стефенс 15 + 7 підбирань, Липовий 10 + 7 передач + 5 підбирань, Лукашов 6 + 8 передач + 5 підбирань - старт, Петров 9 + 7 підбирань, Беліков 4, Сидоров 2

У 3-му турі клуб із Кам'янського 29 ciчня зіграє проти "Капфенберга". Початок о 19:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в 1-му турі "Прометей" зустрічався з "Київ-Баскетом" і з рахунком 72:66 виграв українське дербі.

Зазначимо, що напередодні свій матч у Кубку Європи ФІБА провів і БК "Дніпро". Чемпіон України поступився 71:74.