Перемоги "Дніпра" та "Будівельника". Результати Суперліги Parimatch 4 березня

Перемоги 'Дніпра' та 'Будівельника'. Результати Суперліги Parimatch 4 березня

У чемпіонаті України з баскетболу відбулися три поєдинки у Суперлізі Parimatch. В Івано-Франківському баблі "Будівельник" переміг "Прикарпаття-Говерлу" (77:74), "Дніпро" був сильнішим за БІПУ (101:69), а "Політехніка-Галичина" здолала "Запоріжжя" 84:68.

Будівельник лідирував протягом більшої частини ігрового часу, але господарям майданчику декілька разів вдавалося скорочувати відставання. Більш того команда Євгена Мурзіна за хвилину до кінця гри зрівняла рахунок, однак останнє слово в цьому матчі було саме за Будівельником — Конєв забив один штрафний, Кольченко реалізував обидва, встановивши остаточний рахунок у цій грі. Таким чином, кияни продовжили переможну серію до 22 матчів.

Найкращим гравцем матчу став Максим Сандул: в активі найкращого гравця лютого солідний дабл-дабл — 15 очок та 18 підбирань (РЕ 27).

Будівельник свій наступний матч зіграє 5 березня проти одеської БІПИ — це буде протистояння лідерів Суперліги. А Говерла в цей же день вдома зіграє проти Запоріжжя.

Прикарпаття-Говерла — Будівельник 74:77 (17:21, 19:21, 21:15, 17:20)

Прикарпаття-Говерла: Старцев 16 + 9 підбирань + 8 передач, Лесик 12 + 5 підбирань, М. Тимофійчук 9, Чугунов 8, Аврахов 7 + 3 передачі — старт, Водолазський 11 + 4 підбирання, Лонюк 7 + 4 підбирання, Хрисостоміді 4 + 3 передачі - 3 втрати,

Будівельник: Конєв 19 + 9 підбирань, Сандул 15 + 18 підбирань, Буренко 9, Кабанов 2, Нікітін 2 — старт, Кольченко 14 + 4 передачі, Хохоник 14, Приймак 2, Зайцев 0, Сафонов 0

В центральному матчі дня баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch в Івано-Франківську Дніпро обіграв БІПУ 101:69.

Здавалось, БІПА краще розпочала матч, коли після чотирьох хвилин вела 7:3, але далі Дніпро заграв агресивніше в захисті, до чого одесити явно були не готові. В результаті у БІПИ за першу чверть було одразу 8 втрат і п’ять хвилин без очок. За цей час Дніпро довів свою перевагу в першій чверті до +12.

Надалі гра особливо не змінювалась - в другій чверті Дніпро довів свою перевагу до 20 очок, по ходу третьої вигравав 28 очок. Не зупинилась дніпровська команда і в четвертій чверті, коли наставники почали випускати на паркет тих, хто зазвичай мало отримує ігрових хвилин. В цей момент гравці порадували яскравим відкритим баскетболом з великою кількістю хайлайтів, а Дніпро на довершення ще й довів свої показники набраних очок до 101.

Найрезультативнішими у Дніпра стали Євгеній Сорочан з 19 очками та Станіслав Тимофеєнко з 16 очками.

Завдяки перемозі над конкурентом Дніпро зрівнявся з БІПОЮ за кількість перемог і поразок, але обійшов одеситів за рахунок переваги в особистих зустрічах, вийшовши на другу сходинку.

Завтра, 5 березня, Дніпро зустрінеться з Політехнікою-Галичиною, а БІПУ чекає ще один непростий матч проти лідера чемпіонату Будівельника.

БІПА — Дніпро 69:101 (10:22, 19:22, 23:30, 17:27)

БІПА: Унгурян 12, Ткаченко 12 + 5 підбирань, Кабацюра 10 + 7 підбирань, Рябчук 4, Агафонов 16 – старт; Шашков 9, Николенко 4, Конєв 2, Кадигроб 0 + 5 підбирань, Устименко 0, Кобець 0, Товкач 0

Дніпро: Вільховецький 7, Бондарчук 6, Тимофеєнко 16 + 5 підбирань + 5 передач, Закурдаєв 6 + 5 передач, Загреба 4 – старт; Сорочан 19 + 5 підбирань, Тарасенко 12, Сипало 12, Колдомасов 10 + 5 передач, Шкода 7, Качанов 2, Бачурін 0

Політехніка-Галичина виграла матч регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch, здолавши в баблі в Івано-Франківську Запоріжжя з рахунком 84:68.

Команда Дмитра Щіглинського виграла першу чверть, але вже в другій десятихвилинці пропустила ривок суперника 27:11. Львів’яни утримували лідерство з середени другої чверті до кінця основного часу зустрічі і виграли матч з рахунком 84:68.

Найкращим гравцем матчу став центровий Олександр Тіщенко, який вийшовши з лави, за 28 хвилин на майдначику, набрав 17 очок (3/4 двоочкових, 3/5 триочкових), зробив 9 підбирань та 4 передачі (РЕ 27).

Свої наступні матчі в Івано-Франківську команди зіграють в неділю, 5 березня: Політехніка протистоятиме Дніпру, а Запоріжжя зіграє проти господарів майданчика Прикарпаття-Говерли.

Запоріжжя — Політехніка-Галичина 68:84 (21:18, 11:27, 18:13, 18:25)

Запоріжжя: Тельчаров 20 + 6 передач + 3 перехоплень, Буц 20 + 9 підбирань, Морозов 19 + 6 підбирань + 4 передачі, Ледньов 5 + 5 перехоплень, Биков 4 - 6 втрат — старт, Бер 0 - 3 втрати, Кліманов 0, Компанієць 0, Покоєнко 0

Політехніка-Галичина: Бережний 18 + 5 підбирань + 3 перехоплення + 2 блок-шота, Горобченко 17 + 5 передач + 5 перехоплень - 4 втрати, Ожегов 16 + 8 підбирань - 4 втрати, Федчук 11 + 4 передачі, Станішевський 3 + 5 підбирання — старт, Тіщенко 17 + 9 підбирань + 4 передачі, Крамар 2, Бартоломеєв 0, Путько 0