Неймовірні гойдалки в Харкові: результати Суперліги Парі-Матч 13 грудня

Харківські Соколи – Миколаїв

Новачок Суперліги Парі-Матч "Харківські Соколи" не зможе здобути другу перемогу в регулярному чемпіонаті.

На своєму майданчику підопічні Євгена Мурзіна в абсолютно приголомшливому матчі поступилися на своєму майданчику "Миколаєву" – 98:100.

Команди подарували глядачам результативний та яскравий баскетбол. Гості досить упевнено розпочали ігри, здавалося, довівши статус фаворита: до першої перерви "Миколаїв" прийшов із перевагою в 11 очок.

Читайте: Поразка чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 12 грудня

Однак у другій чверті господарі паркету показали просто неймовірну результативність. "Соколи" реалізували за 10 ігрових хвилин сім триочкових кидків – 55:53.

Після великої перерви миколаївцям знову вдалося піти у відрив, але господарям знову вдалося скоротити відставання до одного пункту.

Вирішальна десятихвилинка розпочалася з ривка харків'ян 5:0, на який уже команда Віталія Чернія відповіла своїми 5:10. Тут же господарі забили десять очок поспіль, однак на останній хвилині розгубили перевагу і програли поєдинок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" із перемоги стартував на другому етапі Кубка Європи ФІБА.