"Київ-Баскет" влаштував феєрію у Запоріжжі: результати Суперліги Парі-Матч

8,7 т.
Запоріжжя – Київ-Баскет

Столичний "Київ-Баскет" здобув упевнену виїзну перемогу над "Запоріжжям" у Суперлізі Парі-Матч.

Підопічні Айнарса Багатскіса були сильнішими за суперника на його ж паркеті – 60:93.

Гості з перших же хвилин позначили своє бажання отримати перемогу. Кияни активно пресингували суперника і дуже швидко переходили з оборони в атаку. Вже до першої перерви "Київ-Баскет" прийшов із перевагою в дев'ять очок.

Читайте: Олімпіада під загрозою: ФБУ підтримала ФЛАУ через рішення Кабміну Гончарука

У другій 10-хвилинці господарям вдалося трохи збити стартовий натиск суперника, але в другій половині гри запорожці відверто попливли. Водночас "Київ-Баскет" демонстрував фантастичну ефективність своїх атак. Наприклад, реалізація триочкових досягла у гостей вражаючих 45%.

У результаті столична команда здобула свою сьому перемогу у регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч.

БК "Запоріжжя" – "Київ-Баскет" 60:93 (8:17, 20:23, 18:27, 14:26)

"Запоріжжя": Сталлворт (9+4 підбирання), Рендольф (0+3 передачі), Мироненко (7), Сіммонс (20+9 підбирань), Сандул (6) – старт; Титов (8+4 передачі), Липовцев (8+4 підбирання), Міхєєв, Буц, Німцеві (2).

"Київ-Баскет": Шепард (11+5 передач), Крутоус (14+5 підбирань), Пустозвонов (11), Хілл (3+4 передачі), Коренюк (8+8 підбирань) – старт; Близнюк (9), Кондраков (8), Павлов (11), Едвін (2+5 підбирань), Петров (14+7 підбирань), Заєць (2).

У свою чергу у Миколаєві однойменний клуб влаштував справжню зарубу з БК "Одеса".

Невдахою вийшла гостьова команда, яка на останніх секундах програла "корабелам" – 73:69.

У цій зустрічі гості, як і в Запоріжжі, з перших хвилин захопили ініціативу, відірвавшись до початку другої чверті на 10 очок. До середини трихвилинки одесити збільшили перевагу до 14 пунктів.

Однак господарям вдалося повернутися в гру. Підопічні Володимира Чернія поступово "з'їдали" відставання і за три хвилини до фінальної сирени скоротили його до одного пункту. В результаті Квентін Петерсон точними влучаннями приніс перемогу команді з Миколаєва.

МБК "Миколаїв" – БК "Одеса" 73:69 (18:26, 20:19, 15:12, 20:12)

МБК "Миколаїв": Зотов (16+5 передач +2 блок-шоти), Луценко (9), Пітерсон (28+9 підбирань), Онуфрієв (10), Брістол (4+14 підборів) – старт; Приймак (4+5 підбирань), Адедіран (2), Хохоник.

БК "Одеса": Мейсі (17+8 підбирань +6 передач), Артамонов (7+7 передач), Фрізен (7), Носков (3+7 підбирань), Браун (15+8 підбирань +4 блок-шоти) – старт; Щепкін (14), Новіков (3), Прокопенко (2+5 підбирань), Ткачук (1).

У заключному матчі ігрового дня "Черкаські Мавпи на виїзді обіграли лідера чемпіонату "Прометей" – 92:99.

Успіх підопічним Максима Міхельсона принесла фантастична точність триочкових кидків – гості реалізували 16 спроб із 27. Крім того, "Мавпи" чудово діяли на підбираннях, а гравці з лавки запасних принесли команді 63 очки.

"Прометей" – "Черкаcькі Мавпи" 92:99 (25:19, 22:28, 22:35 23:17)

"Прометей": Лукашов (18+6 підбирань +8 передач), Калпеппер (17), Місяць, Конате (16), Майерс (16+14 підбирань +3 перехоплення +5 втрат) – старт; Мальчевський (8), Антипов (6), Трент (5), Кривцов (4), Отверченко (2).

"Черкаcькі Мавпи": Ейрінгтон (11+5 передач), Попов (8+4 передачі), Бєліков (2), Райт (15+4 передачі +2 блок-шоти), Сергєєв – старт; Кольченко (21+4 передачі), Конєв (15), Ткаченко (10+6 підбирань +2 блок-шоти), Руслов (10), Хаджіфейзовіч (7+5 підбирань).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" здобув другу перемогу на другому груповому етапі Кубка Європи ФІБА.