Непрості перемоги "Київ-Баскета" і "Будівельника": результати Суперліги Паріматч 7 лютого

Непрості перемоги 'Київ-Баскета' і 'Будівельника': результати Суперліги Паріматч 7 лютого

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 7 лютого, відбулися чергові два поєдинки в регулярному сезоні Суперліги Паріматч.

У першій грі дня лідер національної першості "Київ-Баскет" обіграв у гостях БК "Одесу" 78:86. Будівельник у драматичній боротьбі вдруге за тиждень переміг "Прометей" 93:91.

Перша чверть пройшла за рівної боротьби. Одесити та кияни реалізували по 10 кидків із гри, господарі зробили 6 підбирань проти 5 у гостей та 4 передачі проти 5. Єдине, за рахунок чого Одеса змогла повести +2, – це більша кількість порушень у Київ-Баскета, а значить і більша кількість штрафних.

У наступній 10-хвилині тенденція зберігалася. Матч продовжував проходити за рівної боротьби, хіба що кияни зробили 8 втрат проти 5 і на той момент вже отримали 11 кидків у свій кошик із лінії, а самі реалізували лише 3 штрафні. Варто відзначити Брауна та Блейлока, які набрали 11 та 12 очок і дали змогу Одесі збільшити свою перевагу до +5.

Суперліга Парі-Матч

Після великої перерви Київ-Баскет зміг уперше забрати чверть до свого активу. Підопічні Айнарса Багатскіса закинули 5 із фарби та 4 з дальньої відстані, на що одесити відповіли 5 із фарби, але 1 з-за дуги. Непогану гру продемонстрував Павлов, який поклав два триочкові та реалізував два штрафні.

У заключній частині Київ-Баскет зміг вийти вперед. Чудово відігравав Богдан Близнюк, який у підсумку набрав 18 очок, зробив 3 підбирання та 4 передачі. Це дало йому можливість стати найкращим гравцем матчу, а команді перемогти у напруженому поєдинку – 86:78.

Одеса – Київ-Баскет 78:86 (25:23, 21:18, 16:24, 16:21)

Одеса: Кондраков 7 очок + 3 підбирання + 3 передачі, Браун 20 очок + 7 підбирань + 2 передачі, Блейлок 16 очок + 1 підбирання, Монді 8 очок + 4 підбирання + 6 передач, Прокопенко 9 очок + 2 підбирання, Носков 8 очок + 7 підбирань + 2 передачі

Київ-Баскет: Коренюк 8 очок +1 підбирання + 1 передача, Близнюк 18 очок + 3 підбирання + 4 передачі, Джейкобсон 11 очок + 6 підбирань + 2 передачі, Янг 11 очок + 3 підбирання + 7 передач, Крутоус 9 очок + 1 підбирання

Будівельник переміг вдома Прометей у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 93:91.

Суперники добре знали можливості одне одного, адже всього лише кілька днів тому зустрічалися в Кам`янському. Під кінець стартової чверті хитка рівновага у грі хитнулася в бік незначної переваги Будівельника. Та в другій 10-хвилинці гості змінили перебіг боротьби. На велику перерву команди пішли за чотириочкової переваги гостей. Збільшити перевагу на свою користь Прометею завадила активність Кобця, який за другу чверть набрав 12 очок з загальних 15 за першу половину.

Будівельник – Прометей

Втім по перерві гості додали агресії, майже вирівняли гру на підбираннях, покращили реалізацію. Поступового перевага Прометея в рахунку зросла до 16 очок, п`ять з яких кияни до заключної чверті відіграли.

Дотиснути суперника гостям не вдалося. З початком четвертої 10-хвилинки кияни перехопили ініціативу. За жорсткого захисту та агресивної атаки Будівельнику вдалося зрівняти рахунок та знову вийти вперед. Кобця, в якого після результативної другої чверті збився приціл, на лідерській позиції замінив Бурт, який вийшов у лідери результативності в команді.

Кияни впевнено повернули інтригу на заключні хвилини поєдинку та на характері вирвали перемогу на останніх секундах. Відтак восьма перемога Будівельника в сезоні та друга поспіль за тиждень над Прометеєм.

Будівельник наступний поєдинок гратиме 10 лютого в Києві проти Черкаських Мавп. Прометей 11 лютого гратиме вдома проти Одеси.

Будівельник (Київ) – Прометей (Кам`янське) – 93:91 (24:23, 17:12, 22:29, 30:17)

Будівельник: Р. Джонсон 23о + 6пр, Бурт 20о + 5пд, Кобець 15, Б. Джонсон 12о + 17пд, Девенпорт 6, Горбенко 3, Звонов 2, Козлов, Кожем`якін, Хижняк.

Прометей: Маєрс 27о + 6пд, Вон 18о + 5пр, Стефенс 16о + 5пд + 5бш, Лукашов 11, Липовий 7о + 9пд + 6пр, Беліков 6, Сидоров 4, Луценко, Петров.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 5 лютого южненський "Хімік" обіграв столичний "Київ-Баскет". Команда Віталія Степановського була сильнішою за суперника на своєму майданчику – 68:66, забивши вирішальний м'яч за секунду до кінця гри.