Перемога "Київ-Баскета": результати Суперліги Windrose 15 січня

Київ-Баскет переміг Хімік

У чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Windrose у суботу, 15 січня, були зіграні чергові два поєдинки. "Київ-Баскет" здолав удома "Хімік" з Южного (82:65), а матч між "Тернополем" та "Одесою" завершився з рахунком 78:73.

Хімік приїхав до Києва після прикрої поразки в Тернополі в попередньому поєдинку. Тож гості рішуче налаштовувалися на боротьбу за очки. Вони витримали стартовий тиск господарів та поступово вирівняли гру.

У підсумку за першу половину кияни вибороли лише шість очок переваги. Хоча господарі переважали гостей за реалізацією та грою під щитами. Южненці більше перехоплювали та менше втрачали.

Київ-Баскет – Хімік

Втім після перерви ситуація суттєво змінилася. У гостей розладналася взаємодія, натомість Київ-Баскет витиснув максимум зі сприятливих для себе обставин. Южненці лише раз влучили – Едвін завершив прорив. Відтак на заключну чверть перевага киян сягнула переконливих 27 очок.

Впоратися з таким відставанням гості вже не змогли. Київ-Баскет втретє в сезоні переміг Хімік та зрівнявся з Будівельником за відсотком набраних очок. Южненці програли вдруге за тиждень та мають нульовий баланс перемог та поразок – 12/12.

Київ-Баскет наступний матч грає 17 січня вдома проти Одеси. Хімік 21 січня гратиме вдома проти Прометея.

Київ-Баскет – Хімік – 82:65 (26:20, 19:19, 23:2, 14:24)

Київ-Баскет: Гаррет 13, Томсон 12, Вудсон 10, Ковальов 6о + 6пд, Анікієнко 6о + 6пд – старт; Свінг – 9о + 6пд + 6пр, Скапінцев 9о + 8пд, Тиртишник 8, Вашингтон 5, Войналович 4, Іванов.

Хімік: Едвін 18о + 6пд + 6пр, Антипов 12о + 5пд, Морріс 12, Рябчук, Козак – старт; Ковляр 13, Завадський 6, Клевзуник 2, Сорочан 2.

Тернопіль – Одеса

Одеса непогано розпочала матч, проте на старті підводила реалізація, на відміну від Тернополя. У другому матчі поспіль виділявся Туре Мюррі, а два поспіль триочкові від нього дозволили господарям відірватися від суперника. Перевагу у грі господарі втілили до кінця першої чверті, маючи +12.

Одеса після першої перерви почала грати швидше, однак реалізація все ще підводила команду, особливо Чарльза Келлісона і Тома Лейманіса. А у Тернополя, окрім Мюррі, також виділявся Лакі Джонс, однак до великої перерви у Мюррі та інших збився приціл, а Одеса цим скористалась і скоротила відставання. Рівна гра між командами простежувалась у третьому періоді, втім Одеса менше помилялася і змогла наздогнати суперника, відігравши 15-очкове відставання. Окрім того, гостям вдалось навіть вийти вперед завдяки грі Келіссона, Лейманіса і Брайана Фіцпатріка.

Переможця матчу визначила остання 10-хвилинка, де вже на старті Тернопіль повернув собі лідерство завдяки ривку 6:0. Одеса до кінця матчу не відпускала суперника, проте Джонс і Мюррі своїми кидками за дві хвилини до кінця матчу фактично принесли перемогу Тернополю. Завершив матч Джонс ефектним данком, поставивши крапку. Відігратися Одеса не змогла, програвши третій матч поспіль.

Наступний матч Тернопіль проведе на виїзді проти Черкаських Мавп, а Одеса вдома зіграє проти Прометея.

Тернопіль – Одеса 78:73 (25:13, 10:19, 18:22, 25:19)

Тернопіль: Бояркін (14 очок + 2 підбирання + 3 асисти), Фурстингер (4 + 7 підбирань), Домаркас (3 + 4 асисти), Сандул (9 + 13 підбирань + 1 асист), Мюррі (22 + 4 підбирання + 3 асисти), Луценко (9), Шиманський (0), Джонс (17 + 4 підбирання)

Одеса: Лейманіс (10 + 4 підбирання), Агафонов (19 + 3 підбирання), Келлісон (17 + 7 асистів), Фіцпатрік (11 + 10 підбирань), Носков (2 + 3 підбирання), Лаурис (5), Гутман (0), Ткачук (0), Новіков (0), Марченко (0), Шепард (9 + 9 підбирань)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні беззастережний лідер регулярного чемпіонату Суперліги Windrose "Прометей" здобув неймовірно тяжку перемогу над "Миколаєвом" у черговому матчі першості країни з баскетболу. Команда Ронена Гінзбурга на своєму майданчику насилу дотиснула в другій половині останню команду турнірної таблиці – 103:84.