"Київ-Баскет" легко розібрався з суперником у другому матчі Кубку Європи ФІБА

Олександр Мішула

"Київ-Баскет" здобув впевнену перемогу над "Капфенберг Буллз" з рахунком 61:51 у другому турі Кубку Європи ФІБА, який у ці дні проходить в Болгарії.

Підопічні Айнарса Багатскіса захопили лідерство вже в першій атаці і більше його не відпускали. Столичні баскетболісти виграли першу чверть з рахунком 21:10. Спочатку кілька точних кидків виконав Брюс Мессі, а потім його підтримали партнери Богдан Близнюк, Майкл Джейкобсон і Олександр Мішула.

Богдан Близнюк в оточенні суперників

Перед великою перервою кияни збільшили свою перевагу ще на три очки, що не найкращим чином вплинуло на їхню зосередженість на початку другої половини. Підопічні Багатскіса часто хибили з вигідних позицій і віддали суперникам третю чверть.

Айнарс Багатскіс дає установку своїм підопічним

Вирішальний відрізок пройшов у напруженій боротьбі. Австрійці щосили намагалися зробити камбек і йшли нога в ногу з українською командою, але столичний клуб витримав тиск і спокійно здобув першу перемогу на турнірі.

Сергій Павлов намагається заблокувати кидок суперника

"Капфенберг Буллз" – "Київ-Баскет" 51:61 (10:21, 11:14, 14:11, 16:15)

"Капфенберг": Счрейнер (3), Тарнер (12), МакКлеллан (11), Кристич (13), Еррера (10), Бріггс (2), Цірожа (0), Кока (0), Мосчік (0).

"Київ-Баскет": Мессі (12 + 5 підбирань + 5 передач); Мішула (10 + 4 підбирання), Джейкобсон (9 + 9 підбирань), Ковальов (7); Близнюк (5 + 11 підбирань + 6 передач) – старт; Тібодо (8 + 5 підбирань), Коренюк (6); Павлов (2 + 6 підборів), Крутоус (2).

У третьому турі Кубка Європи ФІБА столичні баскетболісти зустрінуться з болгарським "Рілскі Спортист".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому матчі на турнірі "Київ-Баскет" поступився іншому українському клубу "Прометею".