"Київ-Баскет" в овертаймі виграв битву лідерів: результати Суперліги Паріматч 9 квітня

3 хвилини
6,6 т.
Суперліга

"Київ-Баскет" здобув виїзну перемогу над "Тернополем" в центральному матчі 9 квітня в регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч.

Команда Айнарса Багатскіса в напруженій боротьбі вирвала два очки – 89:91 – і зміцнила лідерство в турнірній таблиці.

Турнірна таблиця Суперліги Паріматч.

На старті першої чверті на паркеті точилася рівна боротьба. Господарі то виходили вперед на відстань одного точного кидка з гри, то кияни зрівнювали рахунок. Такі гойдалки продовжилися до дев'ятої хвилині гри, коли гостям вдався ривок 2:7.

У другому періоді столичні баскетболісти продовжували контролювати те, що відбувається на майданчику. Підопічні Багатскіса збільшили перевагу до 11 пунктів, зумівши повністю розбити суперника у грі на підбираннях.

Після великої перерви гості намагалися утримати команду Дмитра Забірченко на комфортній відстані, що їм успішно вдавалося. Вирішальний період команди розпочали з "+17" для киян. На п'ятій хвилині чверті господарям вдалося зробити неймовірний камбек і зрівняти рахунок, а також перевести гру в овертайм. Просто шикарно себе проявив центровий "Тернополя" Андрій Агофонов, який набрав 18 очок.

На старті додаткової п'ятихвилинки капітан киян Богдан Близнюк приніс своїй команді п'ять очок відриву, проте господарі паркету зуміли скоротити відставання до мінімуму. В результаті столичному колективу все ж вдалося утримати перемогу.

"Тернопіль" – "Київ-Баскет" – 89:91 (18:23; 18:24; 18:24; 29:12; ВІД 6:8)

В свою чергу розкішний матч видали БК "Хімік" і БК "Запоріжжя". На паркеті южненського спорткомплексу "Олімп" сильнішими були господарі, програвали майже всю гру, – 69:65.

"Хімік" і "Запоріжжя" влаштували видовищний бій.

З перших хвилин вболівальникам відразу стало зрозуміло, що їх очікує неймовірно напружене видовище. Гості розпочали більш впевнено і в середині першої чверті підопічні Валерія Плеханова домоглися переваги в 8 очок.

Вже до першої перерви "хіміки" нівелювали відставання, проте суперники знову пішли вперед. В середині третього періоду команда Плеханова знову повернула собі "+8". Добре себе проявляв центровий "Запоріжжя" Дмитро Тихонов, який в підсумку набрав 18 очок.

Южненці кинулися відіграватися і зуміли підібратися до опонента на відстань одного очка. Доля поєдинку вирішувалася в заключній 10-хвилинці, в якій вдача посміхнулася колективу Віталія Степановскього.

"Хімік" – "Запоріжжя" – 69:65 (17:17; 20:23; 15:13; 17:12)

В іншій зустрічі ігрового дня чинний чемпіон "Дніпро" без проблем впорався на виїзді з "Черкаськими Мавпами".

"Дніпро" розібрався з "Мавпами".

Підопічні Дениса Журавльова здолали суперника на його майданчику – 72:87.

"Синьо-біло-блакитні" захопили ініціативу з першої секунди стартового періоду. Дніпряни впевнено діяли на чужому щиті і дуже легко пішли у відрив на 10 очок.

З кожною чвертю гості лише нарощували свою перевагу. Команді Максима Міхельсона часом вдавалося поставити суперника в глухий кут, але ці моменти були дуже рідкісними.

До того ж, баскетболісти "Дніпра" вдало атакували кошик "Мавп" з-за дуги. За гру вони реалізували дев'ять з 25 дальніх спроб.

У підсумку гості не дали жодного шансу колективу з Черкас на камбек і впевнено довели зустріч до перемоги.

"Черкаські Мавпи" – "Дніпро" – 72:87 (19:27; 17:22; 21:29; 15: 9)

Ще більш впевнено два очки здобув один з лідерів першості "Прометей" в Одесі. Однойменну команду підопічні Дмитра Маркова обіграли – 73:93.

"Прометей" спокійно виграв в Одесі.

Гості відчули деякі труднощі лише в першій чверті. Одесити досить несподівано змусили суперника попітніти, не даючи йому навіть шансу на те, щоб вийти вперед.

Колектив Олександра Ворони тримався до середини другого періоду. Саме на цьому відрізку гри "Прометей" накрутив темп і почав стрімкий відрив. Всього за чотири хвилини гості здійснили ривок 12:4.

До кінця третього 10-хвилинки перевага команди з Кам'янського досягла позначки в 31 пункт, і результат гри було вирішено наперед. Довести поєдинок до перемоги для гостей було справою техніки.

"Одеса" – "Прометей" – 73:93 (13:16; 20:24; 15:31; 25:22)

У ще одній грі 9 квітня "Харківські Соколи" драматично упустили перемогу над "Миколаєвом", програвши на чужому паркеті на останніх секундах – 82:77.

"Миколаїв" – "Харківські Соколи" – 82:77 (23:21; 23:20; 12:23; 24:13)

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федерація баскетболу України закликала Кабмін зменшити ставку ПДВ на реалізацію квитків на спортивні змагання.