"Хімік" обіграв "Одесу" у Суперлізі Windrose

780
Матч відбувся у Южному

У чемпіонаті України з баскетболу у суботу, 6 листопада, було зіграно єдиний поєдинок регулярного сезону Суперліги Windrose. У Южному місцевий "Хімік" обіграв "Одесу" – 72:58.

Господарі дуже впевнено розпочали першу десятихвилинку. Одеса дозволила Хіміку набрати лише 4 очки за стартові 9 хвилин матчу і оформила двозначний відрив. Однак остання хвилина чверті краще вдалася гостям, які організували ривок 5-0 і змогли залишитися в грі.

У другій чверті Хімік вирівняв ситуацію на майданчику, незважаючи на низьку точність кидків за-за дуги. Вже на 14-й хвилині матчу команда Віталія Степановського досягла позначки 10 промахів з дальньої дистанції (1-11). При цьому одесити теж невдало діяли на периметрі, але робили вдвічі менше невлучних спроб. Далі Хімік став активно влучати триочкові кидки. Делано Спенсер та Олександр Ковляр реалізували по дві дальні спроби, що дозволило Хіміку перехопити ініціативу і піти на перерву з мінімальною перевагою.

Хімік обіграв Одесу

Третя чверть розпочалася с жорсткої захисної боротьби. До медіа тайм-ауту в середині десятихвилинку суперники на двох набрали лише 9 очок. Після паузи результативність збільшилась. В таких умовах краще себе почував Хімік, який зумів відірватися від суперника на двозначну відстань. Впевненості гостям додали три ефектні моменти у виконанні Деона Едвіна – степ-бек з-за дуги із завалюванням суперника на паркет, блок-шот в стилі чейз-даун і баззер під сирену з завершенням чверті.

В заключній десятихвилинці Одеса не змогла переломити хід гри. Давала про себе знати коротка ротація. Головний тренер господарів Олег Юшкін випустив на майданчик лише 7 гравців, в той час як у Хіміка було задіяно 9 виконавців.

Одеса наступний поєдинок зіграє вдома 12 листопада проти Київ-Баскета. Хімік того ж дня прийматиме Тернопіль.

Одеса – Хімік – 58:72 (17:9, 16:25, 11:22, 14:16)

Одеса: Келлісон 21, Агафонов 13о + 7пд, Фіцпатрік 6о + 10пд, Лейманіс 5, Носков 5о + 9пд – старт, Марченко 5, Шорсткий

Хімік: Ковляр 14, Антіпов 10о + 9пд, Спенсер 9о + 5пд, Морріс 6о + 7пд, Рябчук 3 – старт; Едвін 19о + 5пд, Козак 9, Мироненко 2, Завадський

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у Слобожанському чемпіон України "Прометей" з великим рахунком переміг БК "Запоріжжя" 91:63, а "Будівельник" обіграв "Черкаські Мавпи" (100:82), а "Кривбас" був сильнішим за "Миколаєва" (86 :62).