Фінляндія – Україна: з'явилося відео найкращих моментів баскетбольного матчу жіночих збірних

5,0 т.
Україна виграла матч із Фінляндією

Жіноча збірна України з баскетболу здобула перемогу у 2-му турі відбору на ЧЄ-2023. У Фінляндії наші дівчата розібралися з місцевою збірною – 71:77.

Вже з перших секунд дівчата захопили ініціативу на паркеті. Підопічні Радуловича потужними атаками просто сміли захисні лави опоненток. Українки точно кидали, легко забирали підбирання та легко організували ривок 8:20.

Аж до середини третьої чверті "жовто-сині" лідирували у рахунку, проте фінки змогли наздогнати українок. Лише у заключній чверті зусиллями Ягуопою "жовто-сині" здобули перемогу.

Свій наступний поєдинок підопічні Срджана Радуловича проведуть 24 листопада 2022 року у гостях проти Литви.

Нагадаємо, що в четвер, 11 листопада, українки з рахунком 90:71 сенсаційно обіграли команду Франції в першому турі відбору Євробаскет-2023.