"Дніпро" вийшов у лідери Суперліги Парі-Матч: результати 15 лютого

8,3 т.
Дніпро – Соколи

Баскетбольний клуб "Дніпро" без проблем розібрався з аутсайдером Суперліги Парі-Матч "Харківськими Сокаль" в черговій грі регулярного чемпіонату.

Команда Дениса Журавльова на своєму паркеті здобула переконливу перемогу – 91:80, і вийшов на одноосібне перше місце у турнірній таблиці.

Господарі в цій грі дозволили супернику лише раз вийти вперед в середині першої чверті. Цікаво, що саме з цього моменту дніпряни почали нарощувати перевагу і відриватися в рахунку.

Читайте: "Це круто": українець Михайлюк результативно зіграв у матчі висхідних зірок НБА

До великої перерви "Дніпро" пішов вперед на 23 очка, чому посприяла результативна гра Максима Закурдаєва та Джареда Таррелла. Харків'янам до кінця вирішальною чверті вдалося відіграти дев'ять пунктів.

Однак це не особливо допомогло гостям, яких дніпряни утримували на відстані в 10-15 очок до кінця гри, довівши її до підсумкової перемоги.

"Дніпро" – "Харківські Соколи" – 91:80 (28:15, 24:14, 19:28, 20:23)

"Дніпро": Дугат (11 + 8 передач + 3 перехоплення + 4 втрати), Террелл (19 + 5 підбирань), Закурдаев (15), Глєбов (8), Фесенко (5 + 9 підборів) - старт; Корнієнко (14 + 8 підбирань), Шундель (6), Сизов (5), Тимофієнко (4), Чумаков (4), Коломойський.

"Харківські Соколи": Бояркін (13 + 10 передач + 3 перехоплення), Козлов (3), Джамар (23 + 4 передачі), Тарасенко (8), Тихонов (4 + 7 підбирань) - старт; Грем (18 + 11 підбирань + 5 втрат), Мусієнко (5), Тищенко (5 + 5 підборів), Шаповалов (1).

В іншому матчі ігрового дня середняк першості "Одеса" на своєму майданчику в напруженій боротьбі обіграла аутсайдера "Миколаїв" – 77:74.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з баскетболу проведе відкрите тренування напередодні старту відбору на чемпіонат Європи-2021.