"Хімік" здобув другу перемогу над "Київ-Баскетом" у фіналі Суперліги Парі-Матч

11,2 т.
'Хімік' здобув другу перемогу над 'Київ-Баскетом' у фіналі Суперліги Парі-Матч

Южненський "Хімік" здобув перемогу над столичним "Київ-Баскетом" у другому матчі фінальної серії Суперліги Парі-Матч.

Підопічні Віталія Степанівського подвоїли перевагу в загальному рахунку протистояння, виявившись сильнішими за опонента на паркеті палацу спорту "Юність" – 92:87.

Для киян було важливо відновити баланс у грі, якого команді дуже не вистачило в першому матчі. Столичній команді вдалося нав'язати супернику улюблений в'язкий баскетбол, що вилилося у невелику перевагу в рахунку.

Читайте: Українець Лень видав феєрію в матчі НБА

Найцікавіше в поєдинку почалося після великої перерви. Киянам вдалося виграти третю 10-хвилинку з різницею в 12 пунктів і, здавалося, вбити інтригу.

Однак у вирішальній чверті "Хімік" ошелешив суперника ривком 12:0. У ці хвилини відмінно себе проявили американські легіонери южненців Едвін і Джонс, а Марченко двома точними влучаннями з-за дуги зумів зрівняти рахунок. Після цього на майданчику почалися справжні гойдалки, які привели команди до овертайму.

У додатковій 5-хвилинці суперники довгий час не могли розмочити рахунок. Першими перевагу заробили гості, але "хімікам" вистачило всього лише трьох результативних атак, щоб піти у відрив на п'ять балів. Гостям довелося вдатися до тактики фолів, яка успіху не принесла.

Третя гра фінальної серії пройде в Києві 25 квітня.

У паралельній грі БК "Дніпро" зрівняв рахунок у серії за бронзові медалі із "Запоріжжям".

Команда Дениса Журавльова зуміла виправити ситуацію після беззастережної поразки в першій зустрічі і добути гостьову перемогу – 81:73.

Гості шокували суперника неймовірним стартовим ривком 14:1. Відмінно себе проявили лідери "Дніпра" Станіслав Тимофеєнко та Олександр Мішула, а також екс-капітан збірної України Кирило Фесенко.

Читайте: "Швидше, ніж футбол": легіонер збірної України відзначив прогрес баскетболу в країні

Господарі одразу спробували відповісти своїми результативними діями, але дніпряни кожен раз вчасно гасили кураж суперника вдалими спробами з дальньої дистанції. За матч "синьо-біло-блакитні" реалізували 11 триочкових із 28.

Перед заключною чвертю гості мали перевагу в 11 очків, однак мало її не розгубили. "Запоріжжя" підібралося до суперника на відстань двох пунктів, але "Дніпро" в кінцівці відстояв свою перемогу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Харкові виник гучний скандал із будівництвом ультрасучасного спорткомплексу.