Чемпіон України здобув першу перемогу в Кубку Європи ФІБА

БК "Дніпро" здобув свою першу перемогу в груповому раунді Кубка Європи ФІБА. Чемпіон України в Лісабоні здолав місцевий "Спортинг" – 78:70.

Український клуб лідирував у рахунку 36 хвилин матчу: команда Володимира Коваля краще атакувала з дальньої дистанції, реалізувавши 36% триочкових (11/31) при 16% у суперника. Саме це стало ключовою перевагою чемпіонів України в цьому матчі, а вирішальною стала четверта чверть, яку Дніпро виграв з максимальною в цьому матчі перевагою в 6 очок.

Капітан "Дніпра" Станіслав Тимофеєнко набрав 22 очка, зробив 6 підбирань та 3 передачі (РЕ 22), ставши найрезультативнішим та найефективнішим гравцем матчу. 14 очок до активу записав Олександр Мішула, якісну гру продемонстрував молодий захисник Іван Колдомасов, у якого 13 очок, 5 підбирань та 3 передачі (РЕ 20).

"Дніпро" переміг "Спортинг". Джерело: ФБУ

Головною неприємністю для "Дніпра" в цій грі стала травма форварда команди Олександра Тарасенка в першій половині матчу, в результаті якої гравець полишив межі майданчика лише за допомоги медиків.

"Дніпро" обмінявся перемогами зі "Спортингом" і тепер в обох команд по одній перемозі після трьох зіграних матчів. Наступну гру дніпряни зіграють вже у вівторок, 22 жовтня, в Італії проти "Динамо" Сассарі.