БІПА обіграла "Дніпро" в Суперлізі Parimatch: результати 27 жовтня

840
БІПА обіграла 'Дніпро' в Суперлізі Parimatch: результати 27 жовтня

Команда "БІПА збірна Одеської області" здобула другу перемогу в новому сезоні Суперліги Parimatch, здолавши в своєму заключному матчі баблу в Івано-Франківську "Дніпро". Зустріч завершилася з рахунком 70:64.

Дніпряни вдало стартували і, зробивши ривок 18:0 в першій чверті, виграли половину. Але одесити повернулися: стабілізувавши гру в другій чверті, команда Вадима Пудзирея відповіла вже своїм ривком у третій десятихвилинці, яку виграла 23:9. Як результат, вирішальну четверту чверть команди починали за рівного рахунку на табло. І сильнішою наприкінці гри виявилась БІПА, яка грала ширшою ротацією.

"Дніпро" не зміг як слід зупинити швидкий напад суперника – 18:8 за очками у фаст-брейках на користь одеситів – та трохи гірше атакував з-за дуги. Обидві команди припустилися великої кількості втрат – 22 у БІПИ та 25 у "Дніпра". За більшістю показників, окрім підбирань, невеличка перевага була у команди з Одеси, що і вилилось у підсумкову перевагу на табло. Відігравши 14-очкове відставання по ходу гри, БІПА перемогла з рахунком 70:64.

У переможців найефективнішим став Ілля Кабацюра, який до 8 очок додав 8 підбирань, 5 перехоплень, 3 передачі та 1 блок-шот (РЕ 21). БІПА завершила бабл в Івано-Франківську з двома перемогами та одним матчем з "Будівельником", який не вдалося завершити через повітряну тривогу.

У "Дніпра" перемог поки що немає, але команда була близька до звитяги у незавершеній грі проти "Говерли". Цей матч буде дограно пізніше.

БІПА – "Дніпро" – 70:64 (11:25, 20:18, 23:9, 16:12)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні київський "Будівельник" здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!