Україна ефектно перемогла Росію на молодіжному Євробаскеті

15,0 т.

Збірна України перемогла команду Росії в третьому матчі на чемпіонаті Європи з баскетболу серед молодіжних збірних.

ВІДЕО МАТЧУ УКРАЇНА - РОСІЯ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Програючи після трьох чвертей, українці впевнено розтрощили суперника в заключній 10-хвилинці, вигравши чверть з рахунком 26:16. Кращими у складі нашої збірної стали Олександр Антіпов , який оформив дабл-дабл (21 очко + 15 підбирань), Антон Дзюба (11 очок + 3 підбору), Ілля Сидоров (8 очок, 3 підбирання та 6 передач) і Сергій Приймак (6 очок, 6 підбирань і 3 передачі).

У складі росіян кращими були Ілля Попов (20 очок + 11 підбирань) і Олександр Ганкевич (10 очок + 8 підбирань).

Читайте: Українські баскетболістки виграли турнір у Словаччині

Нагадаємо, в першому матчі наша "молодіжка" виграла у збірної Польщі , а потім програла команді Чехії. Наша команда з двома перемогами у трьох матчах займає 2-е місце в групі С. Росія з двома поразками на дні групи.

У заключному матчі групового турніру Україна битиметься з Іспанією. Матч відбудеться 10 липня. Початок - 19:45 за Києвом. Дивіться на "Обозревателе" пряму відеотрансляцію з Італії.

Читайте: Зоряний баскетболіст відвідав тренування збірної України

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ-2015. Дивізіон А

Група С

УКРАЇНА - РОСІЯ - 66:59 (15:17, 12:16, 13:10, 26:16)

Турнірне становище: 1. Чехія - 5 очок (2/1), 2. Україна - 5 очок (2/1) , 3. Іспанія - 4 очки (2/0), 4. Росія - 2 очки (0/2), 5. Польща - 2 очки (0/2).