Україна здобула другу перемогу на юнацькому Євробаскеті

20,8 т.
Євробаскет-2016

Юнацька чоловіча збірна України U-18 здобула другу перемогу на чемпіонаті Європи в дивізіоні В, який проходить в Скоп'є.

Стартували наші хлопці надпереконливо! Феєрія в захисті і потужний напад зі стартової сирени фактично змели албанську команду! Атака з-під кошика від Дмитра Скапінцева окреслила проміжний успіх - 8:0.

Стартовий ривок тільки окрилив наших хлопців, які виграли стартову десятихвилинку з приголомшливою різницею - 29:4! Цей рахунок дозволив українцям піти на широкі експерименти зі складом. Ігрова практика для всіх 12-ти гравців у заявці на гру дала можливість супернику істотно скоротити своє відставання. Більш того, другу десятихвилинку українці віддали своєму супернику - 21:16.

Незважаючи на це, на другу половину українці виходили за комфортного рахунку - 45:25. Додавши в темпі гри і використавши основних гравців на цьому відрізку, наші не залишили жодних шансів своєму суперникові.

Читайте: Українські юніорки знищили суперника на Євробаскеті

Повна перевага на підборі і велика кількість перехоплень дозволила Україні відчувати себе дуже комфортно. Черговий ривок дозволив зробити четвертий період простою формальністю. Третю чверть українці виграли 27:10. Незважаючи на тотальну перевагу на майданчику, українці допустили досить велику кількість втрат (20). На щастя, зараз це не призвело до негативних наслідків. Тренерський штаб продовжив широку ротацію складу в результаті наша команда довела матч до перемоги - 83:50.

У неділю Українці зіграють зі збірною Словаччини. Початок - о 19:45 за київським часом.