"Формула 1": названо зарплати найбільш високооплачуваних пілотів

783
Льюїс Хемілтон

Британський гонщик з команди Mercedes Льюїс Хемілтон став найбільш високооплачуваним пілотом "Формули 1". Очікується, що в 2021 році його доходи досягнуть 62 млн доларів.

Його зарплата складе близько 55 млн доларів, ще 7 млн доларів він може отримати в якості бонусів. Про це повідомляє Forbes.

Нідерландський автогонщик Макс Ферстаппен з команди Red Bull Racing посів у рейтингу друге місце. Його очікуваний дохід з урахуванням зарплати і бонусів – 42 мільйони доларів.

Замикає трійку лідерів іспанець Фернандо Алонсо з команди Alpine. Прогнозується, що в 2021 році його доходи досягнуть 25 млн доларів.

Всього топ-10 найбільш високооплачуваних гонщиків "Формули-1" можуть заробити понад 210 млн доларів з урахуванням зарплати і бонусів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ферстаппен виграв Гран-прі Франції в неймовірній розв'язці на останньому колі гонки.

Крім того, етап "Формули-1" Гран-прі Азербайджану завершився драматичною розв'язкою на фініші.