Компанія LEGO відзначила 60-ту річницю

3,1 т.
1

28 січня свою шестидесяту річницю відзначила добре відома у всьому світі данська компанія, яка випускає улюблений дітлахами конструктор LEGO.

Компанія LEGO була заснована ще у 1932-му році, датчанином Оле Кірком Крістіансеном. Бізнес цей починався із виробництва дерев'яних іграшок, а свою назву фірма отримала від поєднання перших двох букв датського словосполучення Leg Godt, що в перекладі означає – Грай добре.

А свій сучасний концепт та виробництво пластикових будівельних блоків, в LEGO почали вже через 26 років після заснування компанії - у 1958му. Завод LEGO беззупинно випускає тисячі деталей аби задовольнити світовий інтерес.

Видео дня

В компанії стверджують, що існує понад 900 мільйонів комбінацій шести традиційних блоків "два на чотири", а це, фактично, безмежний простір для креативності.

Втім за шаленим успіхом конструктора стоїть не тільки ідея освіти та розвитку дітей, а ще й чудово спланована маркетингова стратегія. LEGO крокує в ногу із часом, постійно оновлюючи колекцію іграшок, створюючи цілі світи із відомих мультиків та фільмів.

Топ видео