Работники Дворца спорта пожаловались Яценюку на беспредел Булатова

9,2 т.
Работники Дворца спорта пожаловались Яценюку на беспредел Булатова

Коллектив киевского Дворца спорта написал открытое письмо премьер-министру Украины, в котором просит защитить их от произвола нового министра спорта Дмитрия Булатова.

Видео дня

Далее приводим текст на языке оригинала:

Шановний Арсенію Петровичу!

До Вас звертається трудовий колектив Державного підприємства "Палац спорту" з закликом захистити нас від свавілля людей, які називаючи себе членами Вашої команди та діючи, начебто, від Вашого імені чинять беззаконня та принижують здобутки працівників підприємства, яке протягом багатьох років успішно працює без найменших нарікань з боку, як федерацій з видів спорту, так і Міністерства на результати своєї роботи.

Міністр молоді та спорту Булатов Дмитро Сергійович та його підлеглі впродовж тривалого часу вчиняють тиск на колектив ДП "Палац спорту", свідомо йдуть на порушення закону з єдиною метою за будь - яку ціну "посадити" у крісло директора підприємства "свою людину".

Зважаючи на успішність роботи підприємства, позитивні фінансові результати його діяльності протягом багатьох років та довідавшись про намір Міністерства ми звернулись до його очильника з проханням врахувати думку колективу та продовжити дію контракту з керівником підприємства. Чиновники Міністерства повідомили, що прийняли до відома інформацію викладену у зверненні. А вже наступного дня прийшли представляти нового керівника, з доведенням до колективу наказу про звільнення існуючого директор, який в цей час хворів.

Призначення нового директора Капранова О.О. пройшло без оголошення конкурсу, без висунення будь-яких претензій до діючого директора. Таким чином, інших достойних працівників підприємства, які сумлінно виконували свою роботу впродовж багатьох років відсторонили від можливості перемогти у чесній конкуренції. З порушенням закону, директором підприємства призначена особа, яка не має досвіду управлінської діяльності державними підприємствами та жодного відношення до спортивної галузі.

Цікавий для громадськості факт - призначення "друга" Міністра строком на п’ять років. І це не виключення.

Методи Міністра не відрізняються від методів "тітушек" під час Майдану. Так, 13 листопада 2014 року, у той час коли на арені "Палацу спорту" мав відбуватися матч європейської Ліги Чемпіонів з гандболу між українським та швейцарським клубами, силами "невідомих у камуфляжній формі" була здійснена спроба незаконно проникнути до приміщення підприємства. Такі дії викликали шок не тільки у працівників підприємства, але й і в першу чергу у іноземних гостей, та поставило під загрозу зриву міжнародний матч. Лише спільними зусиллями охорони, керівництва та працівників підприємства, така спроба була попереджена та недопущений міжнародний скандал!

Міністерство молоді та спорту постійно втручається в господарську діяльність підприємства, зокрема в цінову політику. Міністром неодноразово надавалися письмові і усні вказівки керівництву підприємства щодо зменшення вартості послуг, які надаються підприємством окремим суб’єктам господарської діяльності.

Також Міністерство ще в травні 2014 року намагалось примусити підприємство надати безпроцентну фінансову допомогу у розмірі 2 млн. грн. коштів підприємства, а по суті державних коштів, іншій установі. На думку колективу, репресії по відношенню до керівництва підприємства почались саме після відмови це зробити.

Після того як працівники підприємства відкрито висловили свою позицію щодо дій Міністерства молоді та спорту, Міністр призначає перевірку підприємства на предмет корупції. Висновки роботи призначеної комісії нам не надані. При цьому, один із членів комісії, ще до початку її роботи запропонував посадовим особам писати явку з повинною. Після закінчення перевірки – більше, пообіцяли, у випадку продовження боротьби та відстоювання інтересів колективу, "закатати у асфальт".

Окремі факти діяльності високих посадових осіб Міністерства задокументовані за допомогою відео- та аудіо- записів, які знаходяться в розпорядженні колективу, оскільки вони, не церемонячись, дозволяють собі висловлювання на кшалт "часи міняються, а люди і методи залишаються".

Міністерство молоді та спорту за керівництва Міністра Булатова не здійснили жодних ефективних кроків по відношенню не тільки до ДП "Палац спорту", але й інших підприємств і спортивної галузі в цілому. Більше того, такі кроки були деструктивними і руйнівними. Зокрема це стосується НСК "Олімпійський" та призначення нового директора арени - Груздєва В.М. Своїм невмінням управляти державними підприємств пан Груздєв довів підприємство до фінансового краху. Так, вже з січня 2015 року державне підприємство НСК "Олімпійський" переходить на неповний робочий тиждень – у три робочих дні на тиждень! Невже така доля загрожує й ДП "Палац спорту", що ніколи в історії існування не було збитковим?!

Вище зазначені факти є лише невеликою долею тих хибних кроків, які скомпрометували Міністерство молоді та спорту, змушують сумніватися в компетентності та професіоналізмі не тільки діючого керівника Міністерства, але й підривають авторитет нинішньої влади. Безпрецедентна ситуація навколо ДП "Палац спорту" до якої довело Міністерство молоді та спорту забруднює репутацію влади. І ім’я цієї "плями" - Булатов Дмитро Сергійович.

З великим полегшенням сприйняли оголошений Вами вельмишановний Арсенію Петровичу, склад нового уряду до обговорення, в якому немає місця "булатовим" - особам, які уміють в житті одне – піаритися на здобутках громадськості.

Такі дії руйнують здобутки Революції Гідності, нічим не відрізняються від того, що з такими жертвами перемагає країна. Булатов і його поплічники з Міністерства ризикують повторити долю минулої влади.

Колектив Палацу не дозволить будь-кому діяти, цинічно порушуючи всі норми моралі, ігноруючи права працівників та закони України, руйнувати здобутки та надбання підприємства, які створювалися десятиліттями! Не за таких,як Булатов ми стояли на Майдані, не за таких гинули і гинуть кращі сини гордої України!

Слід зазначити, що з боку представників Міністерства, йде посилання на вищих посадових осіб Міністерства внутрішніх справ і начебто їхню причетність до зміни керівництва підприємства, а також про можливий силовий тиск на адміністрацію та колектив. Однак, колектив підприємства не хоче в це вірить, не вірить, що сьогодні в нашій країні таке можливо. До честі працівників МВС, коли вони прибули до підприємства за викликом Капранова О.О., міліціонери об’єктивно розібралися в ситуації, не здійснювали тиск на адміністрацію і колектив. Це свідчить про позитивні зміни в МВС України, чого не можна сказати про Міністерство молоді і спорту.

Шановний Арсенію Петровичу, щиро сподіваємося, що Ви дослухаєтесь до закликів трудового колективу ДП "Палац спорту", проявите політичну волю і втрутитеся в беззаконність дій Міністерства молоді та спорту та його керівництва по відношенню до нашого підприємства, що відчайдушно захищає свої права. Також просимо Вас, направити уповноваженого представника для зустрічі з колективом, з метою об’єктивної оцінки ситуації.

Ми впевнені в тому, що правда на нашій стороні.

18 листопада 2014 року,

З повагою, Колектив Державного підприємства "Палац спорту".

Свої підписи під Листом поставили 54 з 69 штатних працівників ДП "Палац спорту", що є більшістю. Інші працівники розділяють позицію більшості, але на момент підписання були відсутні на робочому місці з огляду на робочу зміну.

Работники Дворца спорта пожаловались Яценюку на беспредел Булатова

Работники Дворца спорта пожаловались Яценюку на беспредел Булатова

Работники Дворца спорта пожаловались Яценюку на беспредел Булатова

Работники Дворца спорта пожаловались Яценюку на беспредел Булатова