Україна в підготовці до Євро-2012 орієнтується на світові стандарти - Колесніков

951
Україна в підготовці до Євро-2012 орієнтується на світові стандарти - Колесніков

Україна адаптує на своїх об'єктах до Євро-2012 кращі проектні традиції європейських країн, орієнтовані на потреби і зручність користувачів. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, коментуючи питання підходу до розвитку інфраструктури в рамках реалізації Державної програми підготовки до Євро-2012.

«Важливо, що ми вчасно втрутились у процес планування нових терміналів в аеропортах міст-господарів чемпіонату. Адже проектанти за старою звичкою розділили зони внутрішніх і зовнішніх польотів, що передбачало додаткові затрати часу та зусиль для пасажирів, проходження ними контрольних процедур», - зазначив Борис Колесніков.

За словами високопосадовця, цей принцип було докорінно змінено: весь транзитний процес організовано в одному залі з максимальним комфортом.

«На Заході у плануванні сервісу немає дрібниць, там на все дивляться очима користувача, тим більше, коли справа стосується транспортної сфери. Тут усе потрібно враховувати до тонкощів. Тепер таким шляхом рухається до світових стандартів і Україна», - підсумував Віце-прем'єр-міністр.

Це стосується не тільки повітряних воріт, але й автомагістралей, повідомив він. Тут планується застосувати скандинавську модель спорудження і експлуатації, яка передбачає безкоштовний проїзд дорогами - натомість утримання їх здійснюється за рахунок акцизних зборів на пальне. «До Євро-2012 в Україні будуть відремонтовані усі дороги західного напрямку. Щодо решти - плануємо оновити їх протягом найближчих 10 років, на відміну від прогнозу європейських скептиків, які відвели нам чотири десятиліття», - сказав Борис Колесніков.

Евро-2012Борис Колесников