Київ прийме міжнародний турнір з баскетболу

596
Київ прийме міжнародний турнір з баскетболу

У п’ятницю, 29 липня 2011 року о 17.15 Київський Палац спорту запрошує на міжнародний баскетбольний турнір AeroSvit Cup Дружба-2011.

Керівництво Державного концерну «Спортивні Арени України», відкриває свої двері для усіх бажаючих відвідувати спортивні заходи, ставати вболівальниками українського спорту і підтримувати тих, хто відстоює честь країни у різноманітних спортивних змаганнях.

Понад 100 вихованців дитячих шкіл-інтернатів Київщини стануть свідками відкриття турніру з баскетболу. Долучити молоде покоління до спортивної культури – є дуже важливим завданням. Тому, візити дітей на спортивні події, мають стати доброю традицією.

Найбільша крита спортивна Арена країни робить усе можливе для розвитку, популяризації і пропаганди спорту в Україні. На наступні 5 місяців в стінах Палацу спорту заплановано проведення понад 12 турнірів з силових та ігрових єдиноборств.

На відкритті турніру з баскетболу, 29 липня 2011 року о 17.15 будуть присутні директор Державного концерну «Спортивні Арени України» Володимир Генінсон та Президент федерації баскетболу України – Олександр Волков.

Запрошуємо відновити вболівальницький рух України та відвідувати заходи усією родиною!

Адреса: м. Київ, Спортивна площа 1, ДП «Палац спорту».

Акредитація на подію триває до 12:00 29.07.2011

За додатковою інформацією звертатись:

067 465 11 30 Леся Башняк