Провалился еще один план Путина по Украине

2 минуты
37,5 т.
Провалился еще один план Путина по Украине

Провалился еще один план путина по Украине. Практически никто не идет в гауляйтеры. Нет, конечно, всегда можно найти предателя, который готов "нацарить сто рублей" и убежать. Но надежды кремля были не на это.

Видео дня

Надежды были на массовый переход депутатов и чиновников к российским "освободителям". Этого не вышло. А кто и пошел на службу…

Разве это качественный товар? В Бердянске оккупанты назначили "мэром" малоизвестного предпринимателя, который был судим за педофилию. Его заместитель – бывший дворник. А управлением образования руководит уборщица.

Далее текст на языке оригинала.

Через катастрофічний брак зрадників серед депутатського корпусу загарбники змушені береги тих, хто є. Тому так рятують життя "голови Херсонської області" колаборанта Володимира Сальдо, який перебуває у комі.

Звісно, дехто й хотів би за діжку варення та кошик печива перебігти до окупантів, але українські патріоти, підпільники та партизани влаштували на колабораціоністів справжнє полювання. Лік загиблих та поранених зрадників уже йде на десятки. Тому новим любителям "русского мира" або просто охочим поживитися на зраді треба десять разів подумати.

До того ж немає гарантії, що зрадників не приберуть самі ж російські окупанти. Або коли відпаде в них необхідність, або якась конкуруюча сила у внутрішній боротьбі за вплив і владу. Підозрюють, що того ж таки Сальдо отруїли.

До речі. Може хтось пригадує такий проект, що просувався ще рік тому – "народовладдя" називався. Це коли українців закликали створювати паралельні органи влади від сільських рад до Верховної Ради України. У деяких містах навіть спроби були.

Кажуть, що проект досі животіє десь там, хоч давно відомо що за ним стоять відомі "русскомирці" Медведчук та Шарій. Чи не був одним із завдань цього проекту пошук та підбір "кадрів" якраз для окупаційних "адміністрацій"?

Через те, що мало хто наважується на зраду, російські окупанти змушені комплектувати "владу" на окупованих територіях власними "кадрами". Наприклад, руїнами Лисичанська призначено керувати такого собі Андрія Скорого, який раніше працював заступником директора шахти а з 2014 року пішов у "народну міліцію" самопроголошеної ЛНР.

Не буде сюрпризом, якщо десь уже підготували гауляйтера, скажімо, для Житомирщини – якогось місцевого уродженця, котрий років із тридцять мешкає у росії й має російський паспорт. Або такого ж як Скорий, бойовика з бандформувань ДНР-ЛНР. Чи витягнуть з нафталіну колишнього депутата від ОПЗЖ, як у Новій Каховці.

Але це все не те. Не те...

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...