Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Николай Томенко: Православные чухраинцы УПЦ (МП) не знают, куда несут свои деньги

Православные чухраинцы УПЦ (МП) не знают, куда несут свои деньги

Православные чухраинцы московского патриархата.

Видео дня

Начну с хорошей православной новости:

чиновники прислушались к нашей критике и уволили защитницу Московского патриархата Елену Богдан с должности Председателя Государственной службы по этнополитике и свободе совести!

Далее текст на языке оригинала.

Отож, назагал видається, що хоча й черепашиними кроками, але країна очищається від згубного та шкідливого впливу російської православної церкви ВІЙНИ імені кіріла-путіна.

Проте в цій історії є одна незбагненна річ - це доволі чисельна паства з українців, які досі ходять у московську церкву, платять гроші московським попам під час війни з російською ордою вбивць, ґвалтівників і мародерів, але НЕ ЗНАЮТЬ, що це МОСКОВСЬКА ЦЕРКВА?!

Звертаю увагу на соціологічне дослідження КМІС від 6-20 липня 2022 року. Прихильників УПЦ МП там лишень 4 відсотки. Однак, аж 14 відсотків респондентів сказали що не знають конфесійної належності церкви, до якої вони ходять. Як свідчить практика, в більшості ці 14 відсотків де-факто ПІДТРИМУЮТЬ своїми діями та грошима саме МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ?!

Православные чухраинцы УПЦ (МП) не знают, куда несут свои деньги

4 відсотки фанатів "кононической церкви московського патріархату" - це наші світоглядні опоненти, щоб не написати вороги, а от вищезгадані 14 відсотків - "корисні ідіоти московського патріархату" або, як би сказав наш знаменитий письменник, Остап ВИШНЯ - ЧУХРАЇНЦІ!

Нагадаю, що в 1926 році Остап Вишня видав своїх "ЧУХРАЇНЦІВ", де добродушо висміяв деякі традиційно-негативні вади характеру українців:

"Мали чухраїнці цілих аж п‘ять глибоко національних рис. Ці риси настільки були для них характерні, що, коли б котрись із них загубився в мільйоновій юрбі собі подібних істот, кожний, хто хоч недовго жив серед чухраїнців, вгадає:

- Це - чухраїнець. І ніколи не помилиться…

Риси ці, як на ту старовинну термінологію, звалися так:

  1. Якби ж знаття?
  2. Забув.
  3. Спізнивсь.
  4. Якось то воно буде!
  5. Я так і знав".
Православные чухраинцы УПЦ (МП) не знают, куда несут свои деньги

От і нині щиро прагну переконати наших рідних співвітчизників- православних ЧУХРАЇНЦІВ та раджу їм нарешті поцікавитися:

а чи не до церкви ВІЙНИ імені кіріла-путіна вони випадково носять свої гроші та у москоських попів …просять про перемогу і мир для України?

Настав час нарешті визначитися, щоб знову не хапатися за голову із вже історично-традиційним чухраїнським вигуком:

ЯКБИ Ж БУЛО ЗНАТТЯ!

П.С. Також принагідно нагадаю урядовцям, що із нашого плану щодо ЗАКОННОГО шляху очищення України від "руського міра" залишилася ще низка важливих пунктів, зокрема звільнення керівництва Національного заповідника "Києво-Печерська лавра", які досі самовіддано захищають МОСКОВСЬКИХ попів у нашій УКРАЇНСЬКІЙ Лаврі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...