Понад 50% дніпрян задоволені результатами роботи мера Філатова – дослідження

2,1 т.
Понад 50% дніпрян задоволені результатами роботи мера Філатова – дослідження

За даними щорічного дослідження, яке оприлюднив Міжнародний республіканський інститут (IRI), 53% мешканців Дніпра задоволені результатами діяльності Бориса Філатова на посаді міського голови.

Відсоток задоволених зріс у порівнянні з попередніми показниками. Так, у 2016 році такої думки дотримувалися 45% містян, а у 2017-му – 41%.

"Загалом картина в Дніпрі така: зростання задоволення станом доріг, транспортною інфраструктурою, освітленням вулиць, дитячими садками, школами, спортом. Зниження задоволення за позиціями: екологія, доступність для інвалідів, підприємництво та поліція. У нас всіх попереду ще дуже багато роботи. Земляки, дякую за довіру", – прокоментував результати опитування Борис Філатов на своїй сторінці у соцмережі.

Видео дня

Дослідження також показало, що мешканці Дніпра переважно задоволені тим, як міська влада бореться з корупцією. Так, 52% містян вважають, що мер докладає до цього достатньо зусиль. Водночас оцінка роботи судів, прокуратури та поліції в місті значно менша. Крім цього, на думку опитаних, Борис Філатов найактивніше з-поміж мерів викорінює зловживання на місцевому рівні.

Детальніше з результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням: http://www.iri.org/sites/defau lt/files/2018-3-22_ukraine_ poll.pdf.

В опитуванні по всій Україні взяли участь понад 19 тис. респондентів.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року результати дослідження соціологічної компанії GfK Ukraine, проведеного на замовлення Міжнародного республіканського інституту, показали, що Борис Філатов має 79% підтримки, а 97% дніпрян пишаються рідним містом.