Насильники, педофилы, грабители: рашисты подражают вождям СССР

3 минуты
22,7 т.
Насильники, педофилы, грабители: рашисты подражают вождям СССР

Подобное тянется к подобному. Это я о том, что рашисты очень любят СССР и его вождей. Книжек рашисты не читают, но как спинным мозгом чувствуют родство душ. Насильники, педофилы, грабители тянутся к таким же, как они.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

От вам формально перша людина в Радянському Союзу – голова Всесоюзного Центрального Виконавчого Комітету Михайло Калінін. Мав воістину казкове лібідо. Дуже полюбляв юних балерин Большого театру та балетного училища. Просто у робочому кабінеті.

Насильники, педофилы, грабители: рашисты подражают вождям СССР

Особливо подобалося спочатку поспостерігати, як гола дівчинка танцює на зеленій сукні його стола. "Всеросійським козлом" називав його Сталін ще й з огляду на його борідку. І додавав: "хтивий".

Михайло Іванович дуже не любив, коли дівчата йому відмовляли. Широко відомою є історія 16-річної балерини Белли Уварової, яка категорично відмовилася лягати під старого "козла". Її знівечене розчленоване тіло знайшли у лісі. Вибухнув страшенний скандал, який, утім, товариш Сталін погасив –Калінін терміново захворів, його відправили "у відпустку", а батьків Белли було звинувачено у шпигунстві й знищено.

Вождю дуже вигідно було мати в себе в кишені формально першу людину держави, яка була слухняна, мов дресований поні.

Сталін – фактичний керівник держави – недаремно розумів і прикривав пориви душі та тіла товариша Калініна. Майбутній "кращий друг радянських дітей" теж відзначився на ниві розбещення неповнолітніх. Ліді Перепригіній було 13 років, коли її звабив 34-річний Йосип Джугашвілі, який перебував у засланні в селі Курейка Туруханського краю.

Дівчинка навіть сина Олександра від нього народила у квітні 1917 року. Спалахнув скандал, мешканці села почали переслідування революційного діяча за розбещення неповнолітньої, той забожився, що одружиться, але щойно закінчився термін заслання – швиденько змастив п’яти салом.

Усе це виглядало би як вигадка "жовтої преси", якби не розсекречені матеріали з "Особливої папки" Микити Хрущова, який у 1956 році збирав компромат на Сталіна до ХХ з’їзду КПРС. Було ініційовано ціле розслідування за участі не лише місцевих сибірських чиновників, але й голови КДБ І. Сєрова.

Після падіння СРСР ці матеріали було розсекречено й вони стали доступними для істориків. Про це писали, зокрема, британський дослідник Саймон Монтефіоре; професор Прінстонського університету (США) Стівен Коткін; російський історик, провідний науковий співробітник Інституту історії Росії Російської Академії Наук Борис Ілізаров та інші.

Повернувшись із заслання, де він покинув юну маму з дитиною, Сталін одразу ж… звабив власну 15-річну доньку, Надію Аллілуєву. За твердженнями деяких дослідників, Надія була плодом зв’язку Сталіна з дружиною Сергія Аллілуєва – Ольгою. Про це згадувала, наприклад, письменниця Ольга Кучкіна, чиї родичі були друзями Надії Аллілуєвої – якось під час чергової сварки Сталін кинув їй: "Знаєш, що ти моя донька?"

Батько Ольги Кучкіної, доктор історичних наук Андрій Павлович Кучкін – член партії з 1912 року, активний учасник більшовицького перевороту справді був знайомий з Надією Аллілуєвою…

Десять(!) абортів змусив зробити Надію (судячи з її медичної картки) Сталін. Чому? І яким дивом на світ з’явилися Василь та Світлана?

Не цурався Йосип Віссаріонович і ґвалтувати жінок. Наприклад, оперну співачку Віру Давидову. Відомо про "фавориток" вождя – балерину Ольгу Лепешинську та його особисту кухарку Варвару Жбичкіну, більше знану як Валентина Істоміна. І це не рахуючи численних машиністок та іншого жіночого персоналу.

Там й інші більшовицькі вожді були не кращі: психопати, наркомани, збоченці, садисти, алкоголіки: Дзержинський, Свердлов, Луначарський, Єнукідзе, Троцький, Куйбишев, Орджонікідзе...

Когось ще дивує, звідки ця орда на наших землях?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...