Хірурги з Києва та колеги з США безкоштовно проведуть операції дітям з патологією "заяча губа" - КМДА

5,5 т.
Хірурги з Києва та колеги з США безкоштовно проведуть операції дітям з патологією 'заяча губа' - КМДА

Наприкінці травня українські хірурги разом з американськими колегами безкоштовно прооперують близько 20 дітей з патологією "заяча губа". Благодійний проект реалізується у співпраці з однією з найбільших медичних фундацій світу – Harvard Medical School, котру представить у Києві доктор хірург Генадій Фузайлов (Gennadiy Fuzaylov). Київська міська державна адміністрація виступає інформаційним та ідеологічним партнером заходу.

У Києві безкоштовно прооперують дітей з "заячою" губою

"Міська влада всебічно підтримує благодійні проекти. Сьогодні ми маємо чудовий приклад доброї волі однієї з приватних клінік: будуть проведені пластичні операції діткам із вродженою патологією. Адже ми лише можемо уявити, наскільки делікатною для дітей та підлітків є тема зовнішності. І якщо приклад цієї клініки стане мотиватором для інших комерційних підприємств діяти спільно, долучатися до міських проектів – ми гарантуємо підтримку та співпрацю", – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Видео дня

Хірургічне лікування діток до 5 років із синдромом "заяча губа" проходитиме в Інституті хірургії Валіхновського за участю Заслуженого лікаря України хірурга Ростислава Валіхновсього.

"Для нашої країни така проблема як "заяча губа" є надзвичайно актуальною, – зазначив хірург Ростислав Валіхновський. – Для батьків таких дітей та самих діток – це значний психологічний комплекс. Вони стидаються, іноді навіть ховають цих дітей від оточення. Окрім того, для дитини це ще й функціональний недолік – діти не можуть нормально говорити, харчуватися, не можуть ходити до звичайної школи. Тому патологію "заячої губи" та "вовчої пащі" потрібно лікувати хірургічно".

Спільна українсько-американська програма має мету – благодійно допомогти українським пацієнтам, що мають діагноз "заяча губа", забезпечити високу якість хірургічної допомоги, а також стати довготривалою та багатогранною програмою для кращого розуміння причин вроджених аномалій і профілактики цього захворювання у дітей. Для всіх пацієнтів, що будуть відібрані для участі у проекті, хірургічні втручання та перебування у клініці безкоштовне.

Лікування таких патологій проводиться лише оперативним шляхом, найкраще у віці до 12 місяців. У важких випадках при ускладненому харчуванні дитини, лікування варто починати у більш ранні терміни. Своєчасне лікування допомагає повністю позбутися від зовнішнього та функціонального дефекту і зробити післяопераційний рубець непомітним. Дитина продовжує рости щасливою і здоровою.

Інформацію про дітей, які потребують такої допомоги, просимо надсилати на електронну адресу: clp.program.ua@gmail.com.