Як карабін врятував життя

Едмонд Саакян, потерпілий, Дніпро, стрілянина

Едмонд Саакян дав інтерв'ю і ситуація прояснилась: його брат Едуард займався будівельним бізнесом із партнером Шоломом Нахшоном. Щось у них не заладилось і брату Саакяна почали погрожувати, а 14-го липня залили кров'ю ворота біля будинку і поклали туди ж траурний вінок.

Після цього Едуард попросив брата допомогти із захистом у переговорах. Едмонд підтягнув Вагнера і трьох ветеранів. На зустріч вони прийшли БЕЗ ЗБРОЇ.

Нахшон же привів чотирьох охоронців, потім під'їхали вже відомі четверо ублюдків і почали погрожувати групі Саакяна/Вагнера пістолетом і АКСУ. У багажнику машини Едуарда Саакяна був карабін "Вулкан" (7.62, на базі АКМС). Зімітувавши "дезертирство", Едмонд пішов до машини за ним і коли відкрив багажник, тіпи з банди Нахшона почали стріляти в нього.

Найбільш важливий момент: Едмонд із одного магазина поранив чотирьох нападників і змусив решту відступити. Причому одразу сам же зловив заряд дробовика й мінімум 4 автоматні кулі в різні частини тіла.

Враховуючи обстановку - Саакян дуже чітко спрацював й напевно врятував життя решті друзів і брату. Victor Tregubov, так, один із кращих прикладів самозахисту в Україні - ще й з легального, наскільки розумію, карабіна.

Такі пироги. Не розборки з Вілкулом, все більш прозаїчніше, але в моєму сприйнятті це мало що змінило: група бандитів, найнятих підприємцем, наїхала на іншого підприємця, який попросив атовців допомогти захиститись. Решта описана вище, висновки робіть самі.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

УкраинаУбийство в Днепре участников АТО