Святослав Кондратів. Музичне відео до композиції True love ("Справжня любов")

5,9 т.
Святослав Кондратів. Музичне відео до композиції True love ('Справжня любов')

Український скрипаль Святослав Кондратів записав романтичне відео в самому прекрасному і чарівному місті Землі - Венеції. Ніжну композицію для скрипки, яка лягла в основу музичного відео, Святослав присвячує усім закоханим, всім тим, чиї серця чекають тепла і готові дарувати любов своїм половинкам.

"Я давно мріяв побувати у Венеції, але ніколи не міг подумати, що кожен її куточок буде дихати романтикою і чимось піднесеним і неземним. Ця краса надихнула мене на нову композицію, відео до якої захотілося записати саме у Венеції. Мені дуже хочеться побажати всім бути коханими і кохати, відчути те прекрасне почуття, яке рухає світ! Говоріть кожен день один одному прекрасні слова будь-яким способом, телефонними дзвінками, "смс-ками", навіть шепочучи їх в моменти, коли здається, що час для цього не зовсім підходящий... Цінуйте і бережіть один одного через роки і труднощі! А ще поділюся одним секретом, чим більше ви любите свою половинку, тим більше любові отримуєте натомість", – коментує реліз Святослав Кондратів.

Видео дня

Композиція Тrue love ( "Справжня любов") вперше прозвучала на презентації концертної програми Святослава Кондратіва "Світ очима скрипаля", яка з великим успіхом пройшла 31 січня в київському клубі Caribbean Club. Програма, яку представив музикант, стала його візитною карткою в сучасній інструментальній музиці. Вже відомі композиції Святослава Кондратіва "Дорога в дюнах", "Скрипка плаче, скрипка сміється", Summerplay, які користуються шаленою популярністю в інтернеті і соціальних мережах, набираючи сотні тисяч переглядів, тисячі відміток "подобається", репостів і позитивних коментарів, глядач зміг почути наживо, а також познайомитися з експресивним і харизматичним музикантом особисто.

Святослав Кондратів продовжує працювати над своїм сольним проектом "Світ очима скрипаля". Любителів популярної скрипки та інструментальної музики чекає ще багато нових композицій. Зараз йде складна і захоплююча робота над написанням партитур для оркестру. У планах Святослава зробити великий концерт із симфонічним оркестром, адже у музиканта, завдяки його академічній освіті і великому досвіду роботи в провідних колективах країни, однаково добре виходить, як грати на скрипці, так і диригувати великим оркестром.

Композицію, яка називається Тrue love ( "Справжня любов") і відео, до якої Святослав Кондратьєв вирішив зняти в самому романтичному місті світу, музикант присвячує найромантичнішому святу – Дню всіх закоханих, тим самим закликаючи вірити в Весну, в добро і в найсвітліше почуття – Любов!