У российских властей новое лицо: Путин перестал быть главным человеком в РФ

2 минуты
77,1 т.
У российских властей новое лицо: Путин перестал быть главным человеком в РФ

У російської влади нове обличчя:

Видео дня
  • раніше ним був Путін, якого словесно припудрювали, напомажували і підколювали філлерами численні пропагандони;
  • тепер ним став російський воєнком. Саме він сьогодні є концентрованим уособленням усієї кремлівської політики, особливо в частині масового відлову чоловіків з наступною відправкою їх на фронт (нагадаю, це у них мобілізацією називається). Спілкується він з народом без посередників у вигляді телевізора, тому російська буденність для пересічного бурята чи калмика враз стала не такою гламурною та світлою.

Тут треба пояснити: типовий "рязанський" чи "тувинський" воєнком сьогодні перетворився на такого собі колектора в погонах. Та вибиває він не стільки борг перед вітчизною, скільки круглу копієчку собі на кишеню.

Ось як виглядає економіка призову:

  • спорядити новобранця на війну в РФ коштує щонайменше під 1 тис дол, за умови, що ви купуєте найдешевше і за домібілізаційними цінами, що в принципі неможливо. Реальна вартість солдатських обладунків після оголошення мобілізації підскочила в декілька разів, і в середньому сягає 2-3 тис дол. Йдеться все рівно про китайську-російську амуніцію, але це краще, ніж нічого;
  • саме від цієї цифри "танцюють" воєнні колектори, оголошуючи прейскурант послуг у сфері "По чем отмазаться?". 5 тис дол - абсолютна "благородна" ціна за відкос від мобілізації, а в інтернеті можна знайти чимало журналістських розслідувань з озвученими сумами хабарів в 500 тис. руб. (порядка, 8,5 тис. дол.) і навіть 1 млн. руб. (17 тис. дол.)
  • якщо у "Ваньки" є зайва копієчка, то він стоїть перед вибором: чи придбати бронік, каску і т.д. й відправитися мішенню для української арти, чи заплатити удвічі - утричі більше й закосити. Якщо ж немає…

Саме тому моГілізація в "Московії" перетворилася на масовий відлов чоловіків у глухих селах, на заводах і т.д., бо (по-перше) воєнні колектори намагалися задовільнити весь платоспроможний попит на відкос від мобілізації; (по-друге), частина військовозобовʼязаних повтікали, тому військкоматам нічого не залишалося, як ловити кривих, сліпих, багатодітних та на всю голову хворих, а також інших представників бідних верств населення.

Вигук у воєнкоматі: "Вільна каска!" - це вже норма путінської дійсності. Ось наприклад, "за пєрєгіби" в ході мобілізації звільнили воєнкома Хабаровського краю Юрія Лайка. І що, як гадаєте, трапилося з отим "пєрєгібщиком"? Це типовий випадок, коли працює знамените гасло "Своіх не бросаєм": Лайка призначили… воєнкомом Магаданської області. Буде "перегібать" новобранців там.

Воєнна мафія в РФ безсмертна, вона доконає Путіна з його божевільними ідеями. І це одна з запорук нашої перемоги. Тому колективний військовий комісар з російської глибинки заслуговує потрапити в галерею #Липові_герої_Росії.

Тим часом в Росії розгорається полум’я: то горить один, другий, десятий, двадцятий воєкомати.. І добре горять, треба сказати…

Вірте в ЗСУ, підписуйтесь на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)".