Следует уже высматривать, когда труп Шойгу проплывет курсом известного корабля

2 минуты
46,6 т.
Следует уже высматривать, когда труп Шойгу проплывет курсом известного корабля

Дагестанцы здесь очень помогли. Собственно, говорим о протестах в "рашке".

Видео дня

Шойгу оказал большую услугу для будущего России, в один момент перегадивши многолетнее "творчество" скабеевых, соловьевых и ошалевших симонянш. Одним телеобращением он изменил ментальные настройки путинского электората:

Далее текст на языке оригинала.

– якщо до оголошення масового відлову всіх осіб чоловічої статі (у них це називається частковою мобілізацією) "спецоперація" вважалася винятково телевізійною і відбувалася віртуально, десь у "недружній державі";

– то після початку загальноросійського аналогу "Гри в кальмара" "насєлєніє" зрозуміло, що від Москви до Херсону – один кидок, у всіх розуміннях цього слова.

Шойгу зміг переконати Путіна в тому, що ботоксний фюрер повинен більше довіряти своєму страхові, ніж міністрові оборони:

– Шойгу упродовж декількох місяців затято переконував свого маніакального вождя в тому, що головна проблема російського війська не в тупості керівництва, не в божевільності самої стратегії нападу на Україну чи в корумпованості матеріально-технічного забезпечення… а в тому, що на полі бою не вистачає декілька сот тисяч "бойових бурятів". Тут би ще можна було б взвод шаманів набрати, аби силою духу зупиняли ракети HIMARS: для тувинської національності, яку представляє Шойгу, це цілком релевантний крок.

– Тобто Путін боявся проводити полювання на новобранців, і саме Шойгу його переконав у доцільності оголосити "часткову мобілізацію", яка перетворилася на повномасштабну паніку.

– Мобілізація для Шойгу виявилася, наче перший секс для недосвідченого юнака: він її дуже хотів, але все завершилося невдачою. "Виявилося", що воєкоми ефективно можуть лише "відкошувати" блатних від армії служби. При виконанні протилежної задачі успіхи значно сумнівніші.

– Аби зібрати необхідну кількість "голів великої російської нації", воєнному командуванню довелося масово "забривати" в солдати представників так званих малих народностей, яким ховатися ніде. Правозахисники вже назвали таку мобілізацію "етнічними чистками", оскільки вербувальники у глухих селах хапають усіх чоловіків, які ззовні виглядають здоровими.

Тут настав час розповісти про Дагестан: Вони вийшли на бунт. За кілька днів протестний телеграм-канал "Утро Дагестана" зібрав більше 130 тис. підписників, а їх заклики вийти на акції активно поширюються в десятках каналів. Місцеві планують масштабну акцію на 30 вересня. Сотні дагестанців (в пергу чергу жінок) вже провели протести на центральних вулицях своїх міст. В чому особливість протестів в Дагестані?

Дагестан – не типовий регіон Росії, як і Чечня. Ця гірська народність зазнавала постійних репресій від російської імперії, а потім – радянської. Дагестанці, як і чеченці та кримські татари були депортовані Сталіним… але не зломлені. Кадиров, якого просто купили, – не рахується;

"Утро Дагестана" закликає до партизанської війни, перекривати дороги та залізницю.

Чим завершаться протести?

Швидше за все, Кремль вирішить поки не нагнітати ситуацію і скасує мобілізаційний план для Дагестану, компенсувавши недобір у "мовчазніших" регіонах Росії, як, наприклад, рідна для Шойгу Тува.

Дагестанці показали всій Росії, що "так можна". Але розраховувати на нові протести поки не варто, допоки:

– відео-плачі необучених новобранців, кинутих одразу на передову без будь-якої підготовки, не стануть вірусними по всій країні, потрапивши практично у кожен смартфон;

– "мобілізовані" не почнуть повертатися додому у цинкових гробах.

Шойгу відкрив для "РФ вікно можливостей". Якщо після цього всього Путін не змусить вийти Шойгу у вікно з якогось 23 поверху, то він просто лох.

Залишайтесь на звʼязку, підписуйтесь на "Орестократію"… Аби не пропустити.